reklamı kapat

POPÜLER

Vivo X70 Pro

Zeiss kameralı Vivo X70 Pro için tasarım ve detaylar ortaya çıktı

Türkiye’de resmi olarak yer alan firmalardan Vivo, yakında karşımıza iddialı telefon Vivo X70 Pro ile çıkacak. İşte sızdırılan büyük detaylar;

91Mobiles tarafından sızdırılan Vivo X70 Pro, güçlü bir akıllı telefon olarak ses getirdi. İnce çerçevelere ve bir ekran deliğine sahip olan cihaz, arkasında Zeiss logosunun olduğu genişçe bir kamera modülü taşıyor.

Bünyesinde kulaklık girişi olmayan X70 Pro, yapılan sızıntıya göre 6,5 inç boyutunda yüksek ihtimalle 120 Hz bir kavisli AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Gücünü MediaTek Dimensity 1200 işlemciden aldığı aktarılan cihaz, şimdilik 8 / 12 GB RAM seçenekleriyle görünüyor.

Tam boyutları 160.4 x 75.5 x 7.7mm olarak sızdırılan Vivo X70 Pro, kutusundan Android 11 ile çıkacak ve arkasında tam olarak dört farklı kamerayı bir araya getirecek. Bu kameraların detayları ise henüz kendisini göstermiş değil ancak Zeiss dokunuşu ile sunulacak görüntü kalitesi yüksek olabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vivo X70 Pro Türkiye’de de satılabilir

Biliyorsunuz firmanın birçok telefonu Türkiye’de satılıyor. Bu arada Vivo’nun Türkiye’de telefon ürettiğini de belirtelim. Şirket toplam 20 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen 12.000 metrekarelik vivo Türkiye fabrikasını geçtiğimiz haftalarda açtı.

Vivo, bu fabrikada yılda yaklaşık 5 milyon adet mobil donanımın üretimini gerçekleştirmeyi ve gelecekte 2.000’den fazla yeni yerel istihdam yaratmayı hedefliyor.

İlginizi Çekebilir

Panasonic’ten geleceğin otomobil HUD sistemi