reklamı kapat

POPÜLER

Vivo X70 Pro

Vivo X70 Pro sonrasında X70 ve Realme Narzo 50A da sızdırıldı

Türkiye’de resmi olarak yer alan firmalardan Vivo imzalı Vivo X70 Pro sonrasında X70 ve aynı zamanda Realme Narzo 50a da sızdırıldı.

Vivo X70 Pro gibi Vivo X70 ve Realme Narzo 50A sızıntılarının da arkasında OnLeaks ile 91Mobiles yer aldı.

Telefonlardan Vivo X70, ekran delikli ve ince çerçeveli standart bir tasarıma sahip. Telefonun 6,5 inç ekran üzerine kurulduğu ve gücünü MediaTek Dimensity 1200 işlemciden aldığı aktarılıyor. Modelde 12 GB RAM’in olacağı da gelen kısıtlı teknik detaylar arasında.

Realme Narzo 50A ise arkasıyla dikkat çeken bir telefon olacak gibi görünüyor. Önünde damla çentikli bir tasarım bizleri karşılayan telefon, arkasında geniş bi kamera modülü barındırıyor. Bu modülün içerisinde dört tane kamera, flaş ve ilginç olarak parmak izi sensörü yer alıyor.

Sırf parmak izi sensörü tasarımsal olarak gizlensin diye böyle büyük bir modül tasarlanmış gibi görünüyor ve bu da ilginç duruyor. Bu akıllı telefon modeli gücünü MediaTek Helio G85 işlemciden alıyor ve 6.000 mAh pil taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vivo X70 Pro için detaylar şöyleydi

91Mobiles tarafından sızdırılan X70 Pro, genel olarak ses getirmişti. İnce çerçevelere ve bir ekran deliğine sahip olan cihaz, arkasında Zeiss logosunun olduğu genişçe bir kamera modülü taşıyor.

Bünyesinde kulaklık girişi olmayan X70 Pro, yapılan sızıntıya göre 6,5 inç boyutunda yüksek ihtimalle 120 Hz bir kavisli AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Gücünü MediaTek Dimensity 1200 işlemciden aldığı aktarılan cihaz, şimdilik 8 / 12 GB RAM seçenekleriyle görünüyor.

Tam boyutları 160.4 x 75.5 x 7.7mm olarak sızdırılan X70 Pro, kutusundan Android 11 ile çıkacak ve arkasında tam olarak dört farklı kamerayı bir araya getirecek. Bu kameraların detayları ise henüz kendisini göstermiş değil ancak Zeiss dokunuşu ile sunulacak görüntü kalitesi yüksek olabilir.

İlginizi Çekebilir

Panasonic’ten geleceğin otomobil HUD sistemi