reklamı kapat

POPÜLER

Vivo X70 Pro Plus

Vivo X70 Pro

Vivo X70

Vivo X70

Aile tamamlandı; X70 Pro ve X70 sonrasında Vivo X70 Pro Plus da sızdırıldı

Türkiye’de resmi olarak yer alan firmalardan Vivo tarafından yakında görücüye çıkarılacak tüm Vivo X70 ailesi karşımızda.

Vivo X70 ve X70 Pro sonrasında ailenin en güçlüsü olan Vivo X70 Pro Plus da tasarımsal olarak OnLeaks tarafından sızdırılmış durumda.

Arkasında büyük bir kamera modülü yer alan telefon, burada tam olarak dört farklı kamerayı ve çiftli flaşı bir araya getiriyor. Kamera sisteminde Zeiss imzası olan telefon, periskop kamera ile yüksek zoom sunacak izlenimi oluşturuyor.

Ön yüzünde ince çerçeveler, kavisli kenarlar ve ekran deliği bir araya gelen Vivo X70 Pro Plus, söylendiği kadarıyla 6,7 inç boyutunda bir en az 120 Hz AMOLED ekran kullanıyor.

Gücünü Snapdragon 888 ya da Snapdragon 888 Plus işlemciden alacak amiral gemisi telefon, Vivo Türkiye’de olduğu için ileride ailenin diğer bireyleri ile beraber Türkiye’de de satılabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tasarımlarını yukarıda gördüğünüz Vivo X70 ve X70 Pro için detaylar şöyle

Telefonlardan Vivo X70, ekran delikli ve ince çerçeveli standart bir tasarıma sahip. Telefonun 6,5 inç ekran üzerine kurulduğu ve gücünü MediaTek Dimensity 1200 işlemciden aldığı aktarılıyor. Modelde 12 GB RAM’in olacağı da gelen kısıtlı teknik detaylar arasında.

91Mobiles tarafından sızdırılan X70 Pro, genel olarak ses getirmişti. İnce çerçevelere ve bir ekran deliğine sahip olan cihaz, arkasında Zeiss logosunun olduğu genişçe bir kamera modülü taşıyor.

Bünyesinde kulaklık girişi olmayan X70 Pro, yapılan sızıntıya göre 6,5 inç boyutunda yüksek ihtimalle 120 Hz bir kavisli AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Gücünü MediaTek Dimensity 1200 işlemciden aldığı aktarılan cihaz, şimdilik 8 / 12 GB RAM seçenekleriyle görünüyor.

Tam boyutları 160.4 x 75.5 x 7.7mm olarak sızdırılan X70 Pro, kutusundan Android 11 ile çıkacak ve arkasında tam olarak dört farklı kamerayı bir araya getirecek. Bu kameraların detayları ise henüz kendisini göstermiş değil ancak Zeiss dokunuşu ile sunulacak görüntü kalitesi yüksek olabilir.

İlginizi Çekebilir

Panasonic’ten geleceğin otomobil HUD sistemi