reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Lucifer 5. sezon öncesi Tom Ellis in gerçek arzusu

Lucifer yıldızı Tom Ellis’in “şeytana itiraf edeceği” gerçek arzusu

Lucifer 5. sezon ile bu rolde son kez karşımıza çıkacak olan Tom Ellis, Lucifer’ın “gerçek arzusunu” sorması durumunda vereceği cevabı açıkladı.

Sevilen Netflix dizisi Lucifer 5. sezon öncesi düzenlediği etkinlikle, hayranlarla oyuncuları buluşturarak bazı sorulara açıklık getirdi. Etkinliğin yıldızı Tom Ellis ise elbette büyük bir ilgiyle karşılaştı. Bildiğiniz gibi 5. sezonla beraber yayınlanacak olan 16 bölüm sonrası Ellis’i büyük ihtimalle bir daha Lucifer olarak göremeyeceğiz. Her ne kadar spin-off dizi söylentileri dolaşsa da şimdilik bir resmiyet bulunmuyor. Aktör de bu denli sevilen bir yapımın baş yıldızı olarak veda etmenin ne kadar zor olduğuna değinirken aynı zamanda ilginç bazı soruları da yanıtlamayı ihmal etmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lucifer 5. sezon öncesi Tom Ellis’in “büyük arzusu”

Bildiğiniz gibi dizide Lucifer’ın insanların gözüne bakarak onlara gerçek arzularını itiraf ettirebildiği bir yeteneği bulunuyor. Hayranlardan biri de Ellis’e tam olarak bunu soruyor. Lucifer’ın kendisine bakıp en büyük arzusunun ne olduğunu sorması durumunda Ellis’in yanıtı ise şu oluyor:

Açıkçası şu anda en büyük arzum dünyayı iyi kalpli insanların yönetmesi. Şu an sahip olduğum en büyük endişe üç çocuğum ve onların geleceği. Çünkü birkaç yıl önce gezegeni mahvettiğimizi öğrendik. Dünyanın dört bir yanında pek çok ülke durumu iyileştirmek için adımlar atıyor. Ancak ‘abiler’ el atmadan bu bir işe yaramayacak. Şu anda birkaç kişi dünyayı herkes için mahvediyor. Gerçek anlamda mahvediyor. En büyük arzum bu insanların gitmesi ve sorumluluk sahibi yetişkinlerin yönetimi ele alması.

Hayli ciddi bu anda Ellis, Trump yönetimine karşı duyduğu kızgınlığı üstü kapalı bir şekilde dile getiriyor. Dizinin de bu tarz politik mesajları zaman zaman verdiğini belirtelim. 2. sezonda da çok kısa bir Trump göndermesine şahit olmuştuk. Üç çocuk babası olarak Ellis’in en büyük arzusunun çocuklarının ve dünyanın geleceği olması ise kimseyi şaşırtmamıştır diye düşünüyoruz. Lucifer 5. sezon öncesi dizinin tüm bölümlerine Netflix kütüphanesinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Ölmek İçin 13 Sebep 3. sezon fragmanı