reklamı kapat

POPÜLER

Nokia 7.2

Nokia 7.2 için ilk gerçek görsel ortaya çıktı

HMD Global tarafından hayatta tutulan Nokia, yeni bir model üstünde daha çalışıyor. Karşımızda ilk görseliyle Nokia 7.2 bulunuyor.

Nokia modelleri özellikle Çin’de çok büyük satış rakamlarına ulaşıyor. Son dönemde eskiyen tasarım çizgisiyle biraz geriye düşen telefonlar, yine de dikkat çekiyor. İşte bu noktada Nokia 7.2 de yolda bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde bir kılıf sızıntısında ses getiren telefon, bu sefer canlı canlı görüntülendi. Modelin sadece arkasını gösteren aşağıdaki görselde ilk olarak yuvarlak kamera modülü dikkat çekiyor. Burada üçlü kamera ile flaş karşımıza çıkıyor. Sol alttaki kamerasının derinlik sensörü olabileceği tahmin edilen telefon, görebileceğiniz üzere parmak izi sensörünü de kameraların altında taşıyor. Daha önce söylendiği kadarıyla damla çentikle yolda olan telefonun, gücünü Snapdragon 710 işlemciden ve 6 GB RAM‘den alacağı söyleniyor. Bu açıdan orta seviye bir telefon yolda bulunuyor.

Nokia 7.2

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nokia 7.2 yanında Nokia 9.1 PureView de yolda bulunuyor

Yine beşli bir kamera sistemi üzerine kurulacağı belirtilen Nokia 9.1 PureView, yeni sistemle ilk sürüm gibi kötü değil çok daha iyi sonuçlar sunacak deniyor. Bu konuda heyecan yaratan telefonun, gücünü Snapdragon 855 işlemciden alacağı ve 5G desteği taşıyacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor. Normalde planlanandan daha geç geldiği söylenen telefon, bu açıdan mükemmele yakın olarak karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Dikkat çeken WestWorld oyunu