reklamı kapat

POPÜLER

Nokia 7.1

Merak uyandıran Nokia 7.2 fiyatı ve tasarımı ortaya çıktı

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan Nokia 7.2 için yeni görseller ve fiyat bilgileri paylaşıldı. Model bütçe dostu bir fiyatla yolda bulunuyor.

Nokia 7.2 hatırlarsınız geçtiğimiz günlerde arkasını gösteren bir görselle gündeme gelmişti. Şimdi modelin ön yüzü de karşımıza çıktı. Buna göre modelde kesin olarak bir damla çentik yer alıyor. Çerçeveleri çok kalın olmayan cihazın, aşağıda görebileceğiniz üzere arkasında yuvarlak bir kamera modülü yer alıyor. Burada üçlü kamera ile flaş karşımıza çıkıyor. Gücünü Snapdragon 710 işlemciden ve 6 GB RAM‘den alacağı söylenen telefon, parmak izi sensörünü de arkasında taşıyor. 6,2 inç FHD+ ekran üstüne kurulan modelin, Android One programında olduğu yani “stok Android” deneyimi sunacağı aktarılıyor. Ancak tüm bunlardan daha önemli olan sızıntı fiyat konusunda geldi. Söylendiği kadarıyla modelin yaklaşık 260 dolarlık bir başlangıç fiyatı bulunuyor. Bu da modelin gerçekten çok ama çok büyük bir kitleye hitap edeceği anlamına geliyor. Genel olarak çok iddialı olmayan telefon, çok yakında tanıtılacak gibi duruyor.

Nokia 7.1
Nokia 7.1
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nokia 7.2 yanında firmadan bir bütçe dostu 5G telefon da geliyor

2020’de çıkacağı söylenen bu model, 5G dönemi için büyük önem arz ediyor. Firma bunlara ek olarak beş arka kameralı 9.1 PureView üzerinde de aktif olarak çalışıyor. İlk sürüm ile adeta bir felaket yaşan firma, yeni PureView ile durumu düzeltmek istiyor.

İlginizi Çekebilir

Dikkat çeken WestWorld oyunu