reklamı kapat

POPÜLER

Meizu 16s Pro
Meizu 16s Pro

Türkiye’ye de geleceği tahmin edilen Meizu 16s Pro modelinden ortaya çıkan ilginç kamera detayı

Son günlerde pek bilginin gelmediği Meizu 16s Pro, merak edilen cihazlar arasında bulunuyor. İşte bu modelde ilginç bir detay bulunuyor.

En son Snapdragon 855 Plus işlemci, 6 GB RAM ve 128 GB depolamalı versiyonu ile girdiği AnTuTu testinden aldığı yüksek puan ile dikkat çeken Meizu 16s Pro, paylaşılan aşağıdaki görsele bakılırsa arkasında flaş ile kamerayı birleştiriyor. Modelin arkasında üçlü kamera yer alıyor. Tam da burada firma farklı bir adım atmış ve modelin halka şeklindeki flaşını en alttaki üçüncü kameranın etrafına koymayı tercih etmiş. Bu gerçekten başka firmaların yapmadığı ilginç bir tercih olarak görülüyor. Çünkü üreticiler flaşın lenste yansıma yapmasını ve görüntüyü bozmasını istemiyor. Meizu bunu bir şekilde çözmüş gibi görünüyor. Bir ekran deliğine ya da çentiğine sahip olmayan cihaz, yukarıda görebileceğiniz üzere çok ince çerçevelere sahip. Parmak izi sensörü ekranına entegre edilen 16s Pro, fiyat performans konusunda çok iddialı olacak deniyor.

Meizu 16s Pro
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Meizu 16s Pro için başka neler biliyoruz?

Model teknik olarak gerçekten çok iddialı geliyor. Söylendiği kadarıyla telefonda 90 Hz AMOLED ekran yer alıyor. Bu açıdan çok akıcı bir deneyim getirecek gibi duran 16s Pro, en üstte 12 GB RAM ve 256 GB UFS 3.0 depolama birimiyle yolda bulunuyor. Arkasında üçlü kamera yer alan telefonun, burada 48 megapiksel bir ana kamera taşıdığı söyleniyor. Kutusundan Android Pie ile çıkacağı söylenen telefonda, 18W hızlı şarj desteği bulunuyor. Cihazın 12 GB RAM + 512 GB dahili depolama için yaklaşık olarak 523 dolara satılacağı tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Apple dünyasına özel üçlü şarj cihazı