reklamı kapat

POPÜLER

Instagram boomerang

Instagram’ın sevilen Boomerang için yeni özellikler ortaya çıktı

Bir uygulama araştırmacısı, sevilen içerik paylaşma platformu Instagram kodları içinde “Boomerang” özelliğine dair gizli olan bir dizi yeni özellik buldu.

Instagram‘ın Boomerang özelliğini seviyor musunuz? Eğer cevabınız evetse, size güzel bir haberimiz var: Instagram Boomerang özelliğine daha fazla geliştirmek ve filtre eklemek için yeni ayarlar yapıyor gibi görünüyor. Uygulama araştırmacısı Jane Manchun Wong‘a göre popüler Boomerang özelliği yeni güncelleme ile farklılaşıyor. Yeni gelecek özellikler ile Boomerang’ın sonuna duraklamalar ekleyen bir özellik, yine Boomerang döngüsünün sonuna Dynamic olarak eklenen bir filtre, ağır çekim özelliği ve klasik Boomerang’tan hızlı ya da daha yavaş olarak iki farklı hız seçeneği geliyor. Wong, şirketin Android uygulamasında gizli olan ve birçok kişinin habersiz olduğu özellikleri buldu ve bu özelliklerin nasıl göründüğünü Twitter’da paylaştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Farklı efektlerle Instagram Boomerang’larınızı hareketlendirebilirsiniz

Yeni gelecek Boomerang filtrelerine ek olarak, Wong, uygulama ve web sitesinde bildirimler için yeni özellikler, Hikayeler özelliği için yeni ızgara düzenlemesi, yorumları paylaşma yeteneği ve yeni Hikaye kamerası simgeleri ve yeni ayarlar keşfettiğini bildiriyor. Instagram’ın özellikleri ne zaman yayınlayabileceği ya da hepsinin ortak uygulamalara gelip gelmeyeceği belli değil. Instagram konuya dair henüz bir açıklama yapmasa da belli ki test sürüşünde olan bu özellikler çok yakında kullanıma sunulacak.

İlginizi çekebilir

Instagram’daki fotoğraflarınızı renklendirecek “filtre sistemi”