reklamı kapat

POPÜLER

star wars Ewan McGregor Obi-Wan Kenobi

Star Wars hayranlarını şaşırtacak Obi-Wan Kenobi müjdesi

Star Wars hayranlarının derin bir nefes alıp bu haberi oturarak okuması gerek. Çünkü Ewan McGregor, Obi-Wan Kenobi rolüyle dönüyor!

Star Wars hayranlarının Ewan McGregor başrollü bir Obi-Wan Kenobi filmini uzun, hem de çok uzun zamandır istediğini biliyoruz. Ancak tüm bu dönemde Disney cephesinden Obi-Wan filmi dışında her türlü duyuruyu gördük. Han Solo filmini dahi izledik! Artık biraz da iyi haberler duymak istiyoruz. İşte nihayet o beklediğimiz iyi haber ufukta göründü. Disney+‘ın Star Wars hayranlarına üyelik aldıracak adımı McGregor’dan geçiyor olabilir. Deadline‘ın haberine göre, Disney, ismi açıklanmayan bir Disney+ dizisinde Obi-Wan’ı canlandırması için Ewan McGregor ile görüşmelerde.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Star Wars hayranları uzun zamandır Obi-Wan Kenobi filmi bekliyor

Henüz bir anlaşmanın netleştirilmediğini belirtelim. McGregor geçmişte yaptığı açıklamalarda ise role geri dönmek istediğini kaydetmişti. İsmi açıklanmayan dizinin elbette konusu da belli değil. Ancak McGregor’la başlatılan görüşmeler, henüz imzalar atılmadan inanılmaz bir heyecan dalgası yaratmış durumda. Disney halihazırda resmi olarak Star Wars’un çatısı altında iki dizi üzerine çalışıyor. Biri Boba Fett filmi dedikodularından sonra ortaya çıkan The Mandalorian. Diğeri ise Rogue One filminde hayli sevilen Cassian Andor karakterinin kendi dizisi. Hal böyleyken, detaylar da çok silik olunca McGregor’la konuşulan proje için doğrudan bir şey söylemek mümkün olmuyor. Obi-Wan Kenobi dizisinin filmden daha iyi bir fikir olup olmadığını ise zaman gösterecek. Disney+’ın Kasım 2019’dan itibaren yayın hayatına başlayacağını da ekleyelim.

İlginizi çekebilir

Carnival Row 1. sezon fragmanı