reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones

Game of Thrones yıldızı Sophie Turner’ın hayalindeki final

Game of Thrones 8. sezon ile finali çoktan yaptı. Pek çok tartışmayı beraberinde getiren 8. sezon için her oyuncunun farklı bir hayali var anlaşılan. Onlardan biri de Sophie Turner.

Game of Thrones 8. sezon finalinin ardından tartışmalar durulmak bilmiyor. Finalle ilgili pek çok hayran memnuniyetsizliğini dile getirirken, oyuncuların da bazı noktalarda hayal kırıklığına uğradığından pek çok kez bahsetmiştik. The Wrap‘a röportaj veren Sophie Turner’ın da hayalindeki final bölümünün bir parça farklı olduğu ortaya çıktı. En azından Cersei açısında. Tüm bu final tartışmaları sırasında oldukça korumacı davranan Turner, nihayet ağzındaki baklayı çıkarıyor ve kendi hayal ettiği finali anlatıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sophie Turner’ın Game of Thrones finali

“Senin hayal ettiğin bir son var mıydı?” sorusuna Turner şu şekilde cevap veriyor:

Ben Arya’nın Cersei’yi öldüreceğini düşünüyordum. Cersei ile Sansa’nın ya da Arya’nın yeniden karşı karşıya gelmesini isterdim. Ancak hikayenin gidebileceği pek çok olası yol vardı. Sansa’nın finali açısından oldukça memnunum.

Sansa finali açısından Turner’ı suçlayamayız. Karakter gelişimi konusunda da en şanslı karakterlerden biriydi Sansa. Bunun dışında zaten hikayesi tamamlanmış ve final için gerekli tüm adımlar atılmıştı. Kitaba kıyasla hikayesinde büyük değişimler olmasına karşın finali en sırıtmayan isimlerden biriydi aynı zamanda. Öte yandan sadece Turner değil herkes Arya ve Cersei karşılaşması bekliyordu diye düşünüyoruz. Arya’nın ilk sezondan bu yana dilinden düşüremediği listenin suikastçıya dönüşmesinden sonra bile anlamsız kalması herkesi rahatsız etmiştir herhalde. Senaryo ne kehanetleri anlatıp sonra unuttuğu için, dizinin Arya’nın listesi hatırlamasını da beklemiyorduk açıkçası. Öte yandan en azından oyuncuların bazı detayları hatırlıyor olması güzel tabii.

İlginizi çekebilir

The Walking Dead 10. sezon fragmanı