reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones

Sophie Turner iddialı: “Game of Thrones’un finali tahmin edilemez”

Game of Thrones‘un final sezonunu beklerken oyuncuların açıklamaları heyecan uyandırmayı sürdürüyor. Sansa Stark rolünde seyrettiğimiz Sophie Turner final konusunda fazlasıyla iddialı sözler sarf etti.

Westeros‘ta senelerdir devam eden taht kavgası sona yaklaşıyor. Game of Thrones gelecek sene son altı bölümüyle izleyici karşısına çıkacak ve hikayesini sonlandıracak. Böylece nihai sonucu sonunda öğrenmiş olacağız. Fakat o zamana kadar uzun bir bekleyiş söz konusu. Bu süreçte de ekipten tanıdığımız isimlerin sarf ettiği sözler daha ilgi çekici bir an alıyor. Sophie Turner ise dizinin finali konusunda gerçekten iddialı.

“Hiçbir şeyi ele vermeden yorum yapmam gerekirse Game of Thrones’un finalinin tahmin edilemez oluşu beni memnun etti. Dizinin hayranları inanılmaz teoriler üretiyor. Hangi karakterlerin sona kadar hayatta kalacağı, kimin nerede kiminle olacağı konuşuluyor. Fakat dizi öyle bir şekilde bitiyor ki tahmin edilmesi imkansız. Bu yüzden de hikayeden çok memnunum. Hayranların da beğeneceğine eminim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sophie Turner’ın sözleri gerçekten iddialı. Final hayranları şaşırtsın, şaşırtmasın finalin tahmin edilemez olduğunu sözlemesi fazlasıyla dikkat çekici. Bu sözlerin doğru olup olmadığını ancak son altı bölümü seyrettiğimizde anlayabileceğiz. Umuyoruz ki hayal kırıklığı yaşamayız.

İlginizi çekebilir

7. sezon fragmanı