reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Disenchantment 3. sezon

Disenchantment 3. sezon için geri sayım [Video]

Netflix kütüphanesinin sevilen animasyon dizilerinden Disenchantment 3. sezon için geri sayımı başlattığını hayranlarla paylaştı.

Advertisement

The Simpsons ve Futurama’ın yaratıcısı Matt Groening’in Netflix animasyonu Disenchantment 3. sezon için hazır. Orta çağ komedisi sunan yapım bizi bir kez daha türlü aksiliklerle dolu bir maceranın ortasına götürmeye hazırlanıyor. Şimdilik net bir tarih paylaşılmasa da yeni sezonun 2020‘de geleceği Netflix’in resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımla müjdelendi. Bean, Elfo ve Luci’nin akıl almaz maceraları devam ederken ikinci sezon finalinde bizi karşılayan büyük soru işareti de cevabını yeni sezonla beraber bulmaya hazırlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Disenchantment 3. sezon 2020’de Netflix kütüphanesinde

İlk sezonda en yakın arkadaşı Elfo yerine annesi Kraliçe Dagmar’ı uyandıran Prenses Bean, Dagmar’ın babasına ve krallığa ihanetinden habersiz ikinci sezonda onunla beraber Dreamland’den kaçmıştı. Daha sonra Dagmar’ın aslında düşündüğü gibi olmadığını ve başından beri babasını ve krallığı yok etmeye çalıştığını öğrenen Bean “kaderinde” yatan başka bir planın olduğunu keşfetmişti. Cehenneme giderek Elfo’yu oradan kurtaran Bean daha sonra Dagmar’ı alt ettiğini sanarak Dreamland’e dönmüş ancak baba ve kızın ilişkisini düzeltmesi haliyle biraz zaman almıştı. Elflerle iş birliği yapan Dreamland bir kez daha eski haline dönmüş ancak hikaye orada noktalanmamıştı.

Steamland diye bir başka yerin varlığını öğrendiğimiz ikinci sezonda steampunk temalı bir krallığa gitmiş dönüşünde ise cadılıkla suçlanmıştık. Sezon finalinde ise bir kez daha Kraliçe Dagmar’ın “sıcak” karşılamasıyla yüz yüze kaldık. Üçüncü sezonla beraber hikayenin nasıl ilerleyeceği ise merak konusu. Şimdilik senaryo detayları ise paylaşılmıyor.