reklamı kapat

POPÜLER

Pokemon Masters iOS ve Android için yayında

Pokemon severlere müjde! Yeni mobil oyun Pokemon Masters yayında [İndir]

Pokemon severler yeni mobil oyuna kavuştu. Ön kayıt dönemi noktalanan Pokemon Masters tüm Android ve iOS kullanıcılarına açıldı.

Ön kayıt sürecine katılamayan Android ve iOS kullanıcıları bir süredir Pokemon Masters oyununun çıkmasını bekliyor. Mobil tarafta varlığını artırmaya hazırlanan Pokemon’un bir diğer oyunu Masters nihayet tüm kullanıcılara açık şekilde yayınlandı. Üstelik oyun Türkiye mağazasında da yer alıyor! Bildiğiniz gibi Pokemon’un bir başka oyunu GO, 2016 yılında yayınlanmasına karşın hala mobil cihazların Türkiye mağazasına giriş yapmamış durumda. Neyse ki DeNA tarafından geliştirilen Masters için böyle bir sorunla karşılaşmadık. DeNA’nın aynı zamanda Super Mario Run’ı geliştiren firma olduğunu da hatırlatalım. Peki ama Masters nasıl bir oyun?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Pokemon Masters herkes tarafından indirilebilir

Öncelikle şunu belirtelim oyun GO ile tamamen bağımsız ve farklı dinamikler üzerine işliyor. Pasio adasını keşfedeceğiniz oyunda Masters League‘de yükselmeye çalışıyorsunuz. Ünlü eğitmenlerle çarpışırken yeni dosluklar edinip kendi takımınızı kurarak şampiyonluğa ilerliyorsunuz. Co-op oynama deneyimi de sunan oyunda 3 vs. 3 savaşlar yer alıyor. Pokemon’ların özel hareketlerinin de yer aldığı oyun, eğlenceli bir deneyim sunmayı amaçlıyor. Günlük görevler de barındıran oyunda eğitim alanları da yer alıyor. Oyunun temel çalışma mekaniklerini haberin devamındaki videodan izleyebilirsiniz. Videonun devamında ise ücretsiz olan oyunun iOS ve Android için indirme bağlantıları yer alıyor.

İlgili video

Oyunun oynanış videosu

  • Fiyat Ücretsiz
  • Boyut 644,4 MB
  • Yükle App Store