reklamı kapat

POPÜLER

Microsoft Outlook koyu mod

Microsoft Outlook kullanıcılarını çok sevindirecek güncelleme [Video]

Yazılım devi Microsoft, kısa süre önce Outlook kullanıcılarının sevindirecek bir duyuru yaptı. 365 dünyasında “koyu mod” kullanımı genişliyor.

Herkes için gönderilen güncelleme ile popüler uygulama Outlook için iOS ve Android tarafında “Dark Mode” yani “koyu mod” dönemi başladı. Tüm arayüzü siyah / koyu hale getirerek özellikle gece kullanımını çok kolaylaştıran koyu mod, biliyorsunuz pil ömrüne de hatırı sayılır oranda katkı sağlıyor. Outlook’un mobil uygulamaları yanında Office.com’a da koyu modu getiren Microsoft, bu konuda kullanıcılardan çok fazla talep aldıklarını belirtiyor. Buna kayıtsız kalmayan ve koyu modu yerleşik olarak destekleyen iOS 13 çıktıktan sonra, Word, Excel, OneNote, PowerPoint, SharePoint, OneDrive, Planner ve To-Do uygulamalarına da koyu mod getireceklerini aktaran Microsoft, bu konuda genel trendin gerisinde düşmüyor. Artık birçok popüler uygulama içerisinde koyu mod seçeneği yer alıyor ve yeni uygulamalar mutlaka bu seçeneği kullanıcılarına sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Microsoft Outlook koyu mod

Microsoft Outlook milyonlar tarafından kullanılıyor

Popüler e-posta istemcisi, özellikle kurumsal alanda en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Android tarafında güç tasarruf moduna geçildiği zaman otomatik olarak açılan koyu moduyla kullanıcılarını oldukça sevindirecek uygulama, yüz güldürmeye devam ediyor. Firma yakında OneDrive ve Planner internet sitelerinin de siyahlara bürüneceğini aktarıyor. Bu da güzel duruyor.