reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Apple AirPods

Apple’dan AirPods şarj edebilen iPhone kılıf çalışması

Teknoloji devi Apple, şarj özellikli yeni bir kılıf daha geliştiriyor. En azından patentlerde AirPods şarj edebilen kılıf bir çalışması çıktı.

Apple, hali hazırda iki farklı şarj özellikli iPhone kılıfına sahip. Bu resmi kılıflar Türkiye’de de satılıyor. Şimdi ise firmanın bünyesinde AirPods kulaklıkları şarj edebilecek yeni bir kılıf çalışması gündemde yer alıyor. Elbette bu ürünün ne zaman satışa çıkacağı ya da gerçek bir ürün olup olmayacağı henüz bilinmiyor. Ancak Apple’ın burada birden fazla seçeneği yer alıyor. Bir seçenek kapaklı yapıyı benimsiyor, diğeri ise MagSafe temelinde hazırlanmış gibi duruyor. Üçüncü parti firmaların AirPods taşımak için tasarladığı iPhone kılıfları hali hazırda bulunuyor. Ancak Apple burada süreci şarj üzerinden planlıyor ve böyle bir kılıf gerçekten güzel ve mantıklı görünüyor. Ürünün gerçek olup olmayacağını ise zaman gösterecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple AirPods Pro 2 üzerinde de çalışıyor

Apple’ın kablosuz kulaklık pazardaki ezici üstünlüğü AirPods serisi ile devam ediyor. Aileye en son AirPods Max modelini ekleyen Apple, yakında aileyi bir modelle daha genişletmeye hazırlanıyor. İşte bu model yüksek ihtimalle isimsel olarak AirPods Pro 2 olacak ve model önümüzdeki nisan ayında resmi olarak lanse edilecek.

Modelin ilk sürüm ile aynı tasarımı benimsemesi ancak genel olarak çok daha iyi hale gelmesi bekleniyor. Hatta normal AirPods’un yenisi de AirPods Pro gibi görünecek. Pro’larda ANC özelliği olacak, normal AirPods’ta ise ANC olmayacak.

İlginizi Çekebilir

En ufak boyutlu Xbox modeli Series S ile tanışın