reklamı kapat

POPÜLER

Apple Mophie iphone X

Mophie’den iPhone X için bir ilke imza atan kılıf

Özellikle Apple’ın iPhone ailesine yönelik hazırladığı aksesuarlar ile öne çıkan Mophie, bu sefer iPhone X için bir “ilke imza atan” hazırlık içerisinde.

Bugün ortaya çıktığı kadarıyla Mophie, geleceğe merhaba dedirten iPhone X için yeni bir şarjlı kılıf geliştiriyor. Hali hazırda bazı modellerin olduğu bu konuda şirket, Wireless Power Consortium‘dan aldığı onay ile fark yaratıyor. Buna göre Mophie, Qi kablosuz şarj sertifikasına sahip ilk Juice Pack Air kılıfı tanıtmaya hazırlanıyor. Bu onay güvenli bir şarj için yüzde 100 uyum anlamına geliyor ve destek konusundaki soru işaretlerini ortadan kaldırıyor. Tasarımsal olarak yukarıda görebileceğiniz şekilde tasarlandığı belirtilen kılıf, bünyesinde 1.720 mAh bir pil taşıyor. Bu pil telefona ekstra 9 saat konuşma süresi getirebiliyor. İlginç olarak iPhone 7 için hazırladığı Juice Pack Air‘e 2.525 mAh pil koyan şirket, bu sefer daha ince bir gövde için pilden kısmış görünüyor. Bu da aslında birçok kişiyi daha memnun edecek gibi görünüyor. Kılıfın kendisinde de kablosuz şarj desteği bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple iPhone X’e Mophie takviyesi

Hazırlanan yeni kılıfın önümüzdeki aylarda raflardaki yerini alması bekleniyor. Türkiye’de Apple tarafından da satılan Mophie ürünleri, kaliteleriyle büyük beğeni topluyor. Fiyat konusunda herhangi bir açıklama ise bulunmuyor.