reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ Mophie juice pack
Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ Mophie juice pack
Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ Mophie juice pack
Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ Mophie juice pack

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ın pil ömrünü katlayan yeni “Mophie juice pack” kılıflar [Video]

Bünyesinde pil taşıyan kılıf denildiği zaman akıllara gelen ilk firmalardan Mophie, Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ için hazırladığı yeni “juice pack” modellerini tanıttı.

Samsung’un yeni amiral gemisi akıllı telefonları Galaxy S9 ve Galaxy S9+’a özel yeni Mophie juice pack modelleri, bünyelerinde 2.070 mAh kapasitesinde pil taşıyor. Bu sayede telefonlara hatırı sayılı bir kullanım ömrü katan ürünler, Qi kablosuz şarj desteğine de sahip. Bu sayede kablo kargaşasını ortadan kaldıran kılıflar, gelişmiş bir koruma özelliğine de sahip. Yani telefonları düşmeyen karşı koruyan yeni juice pack modelleri, bünyelerinde bir LED bildirim ışığı taşıyor. Bu ışığa bakılara pil durumu hakkında kolayca bilgi sahibi olunabiliyor. Ay sonunda satışa çıkacak kılıfların 100 dolar yurt dışı fiyat etiketi mevcut. Telefonların aşırı büyütmeyen kılıflar, özellikle aktif telefon kullanıcıları için çok iyi duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Teknik özellikleriyle Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+

Hatırlamak adına Samsung Galaxy S9’da 2.960×1.440 piksel çözünürlüklü 5,8 inç Super AMOLED Infinity Display ekran, Galaxy S9+ ise 6,2 inçlik Infinity Display ekran yer alıyor. Yukarıda da bahsettiğimiz üzere satıldığı bölgeye göre Snapdragon 845 ve Exynos 9810 ile gelen telefonlardan Galaxy S9+’da 6 GB RAM ve 128 GB UFS 2.1 depolama (MicroSD desteği ), normal versiyonda ise 4 GB RAM ve 64 GB UFS 2.1 depolama (MicroSD desteği ) bulunuyor. Galaxy S9’un arkasına 12 megapiksel çözünürlükte F1.5 – F2.4 değişken diyaframlı lens koyan üretici, Galaxy S9+’da ise çiftli kurulum kullanıyor.

Video