reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 11 ailesi için Mophie imzalı ek pil gücü sağlayan kılıf [Video]

iPhone 11 ailesi için Mophie imzalı ek pil gücü sağlayan kılıf [Video]

Mophie, iPhone 11 ailesine özel hazırladığı yeni kılıfları ortaya çıkardı. Juice Pack Access, hem koruma sağlıyor hem de ek kullanım süresi.

iPhone 11, 11 Pro ve 11 Pro Max, Apple imzalı kılıfların yanı sıra Mophie tasarımı kılıflara da kavuşuyor. Yeni nesil iPhone’lara ek pil gücü sağlayacak olan Juice Pack Access modelleri, aynı zamanda cihazlar için kapsamlı bir koruma da sunuyor. Telefonun Lightning girişini kapatmayacak şekilde tasarlanan kılıflardan 11 ve 11 Pro için tasarlananlar 2.000 mAh kapasiteli bir pile; 11 Pro Max için tasarlanansa 2.200 mAh kapasiteli bir pile sahip. 11, 11 Pro ve 11 Pro Max modellerinin sırasıyla 3.110 mAh, 3.969 mAh ve 3.369 mAh kapasiteli pille geldiğini de hatırlatalım. 15 saatin üzerinde ek müzik dinleme süresi veya 5 saatin üzerinde ek video oynatma süresi ekleyen bu kılıfların telefonu bir parça kalınlaştıracağını da hatırlatalım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 11 için tasarlanan Mophie kılıfları kablosuz şarj destekliyor

Bildiğiniz gibi iPhone 11 modelleri kablosuz şarj destekliyor. Mophie’nin yeni nesil kılıfları da bu özellikten mahrum kalmamış. Kılıfı ister Lightning girişiyle isterseniz de herhangi bir Qi destekli kablosuz şarj yastığıyla şarj edebiliyorsunuz. Tabii kılıf cihazınızın üzerindeyken önce cihazınız şarj ediliyor, daha sonra da kılıfın pili dolduruluyor. Powerbank taşıma derdinden kurtaran kılıflar satışa sunuldu. Her an yanınızda ek pil gücü taşımanın bedeli ise tüm modeller için 100 dolar.