reklamı kapat

POPÜLER

Adidas iPhone 11 ailesi için özel kılıflar
Adidas iPhone 11 ailesi için özel kılıflar
Adidas iPhone 11 ailesi için özel kılıflar
Adidas iPhone 11 ailesi için özel kılıflar

iPhone 11 ailesi için “spora uygun” Adidas kılıflar

Adidas, iPhone 11, 11 Pro ve 11 Pro Max için spora uygun kılıflarını tanıttı. Modeller, spor yaparken dahi telefondan ayrılamayanlara hitap ediyor.

Adidas, spor ürünlerini, spora uygun iPhone 11 aksesuarlarıyla genişletiyor. Apple’ın en yeni iPhone modelleri için tasarlanan kılıflar farklı ihtiyaçlara hitap ediyor. Üç farklı model duyuran firmanın en dikkat çeken ailesi Grip Case ailesi oluyor. Telefonun ihtiyaç duyduğu korumayı sağlayan kılıf, elde kaymasını engellerken cihazı darbelerden de koruyor. Grip Case’in asıl özelliği ise elbette arkasında yer alan tutma alanı. Bu alan dilerseniz elinizi geçirerek koşularda telefonu tutmanızı kolaylaştırıyor; dilerseniz de bir standa dönüşerek belli başlı hareketleri yaparken telefonunuzdan antrenmanınızı takip etmenizi mümkün kılıyor. Telefon arkasında telefonu tutacak bir alan sağlayan kılıfların hayli popüler olduğu şu günlerde Adidas için de böyle bir tasarım kaçınılmaz olmuş diyebiliriz. Bu model yurt dışında 35 dolar fiyatla satışa sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Adidas iPhone 11 ailesi için özel kılıflar

iPhone 11 ailesi için saydam Adidas kılıf

İkinci model koşuya çıkarken ya da spora giderken yanında bir de cüzdan taşımak istemeyenlere hitap ediyor. Kılıf, standart kılıf işlevlerinin yanı sıran arkasında kredi kartınızı yerleştirebileceğiniz bir alana sahip. Bu model özellikle Apple Pay’in geçerli olmadığı ülkelerde daha çekici olacaktır. Yanınızdaki gereksiz ağırlıktan kurtulup sadece kartınız, telefonunuz ve kulaklıklarınızla spora odaklanabilirsiniz. Bu model 30 dolar fiyat etiketine sahip.

Bir de tüm bunların yanı sıra standart diyebileceğimiz şeffaf kılıf var. Apple’ın esasen iPhone 11 ailesi için tasarladığı şeffaf bir kılıf bulunuyor. Ancak bu kılıfın arkasında bir de devasa bir Adidas logosu olsun isterseniz, firma bunu da düşünmüş. Diğer kılıflar gibi herhangi ayırt edici bir özelliği olmadığını belirtelim. Akıllı telefon için ekstra güvenlik sağlayan bu şeffaf kılıfın yurt dışı fiyatı 30 dolar.

İlginizi çekebilir

Yeni nesil iPhone’lar için Mophie imzalı ek pil gücü sağlayan kılıf