reklamı kapat

POPÜLER

iPhone X

Mophie’den iPhone X’a özel kablosuz şarj destekli kılıf

Mophie’nin Qi kablosuz şarj sertifikasına sahip ilk Juice Pack Air kılıfı tanıtacağını geçtiğimiz ayın başında sizlere aktarmıştık. Paylaştığımız haberin üzerinden çok geçmeden yurt dışında satışa sunuldu.

Wireless Power Consortium’dan onay aldıktan sonra karşımıza çıkan şarjlı kılıf, iPhone X’a ekstra güç sağlıyor. Kılıf bünyesinde barındırdığı 1.720 mAh kapasiteli pille telefona 9 saate varan enerji sağlıyor. Mophie’nin Juice Pack Air kılıfı, Qi uyumlu cihazlarda kablosuz şarj edilebiliyor. Mophie, iPhone X için hazırladığı kılıfta 1.720 mAh kapasiteli pil tercih ederken, iPhone 7’e özel kılıfta 2.525 mAh kapasiteli pilin yer aldığını belirtmekte yarar var. Mophie imzalı kablosuz şarj destekli iPhone X kılıfının yurt dışındaki satış fiyatı ise 90 dolar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mophie kılıfıyla uyumlu kablosuz şarj cihazı

Belkin’in CES 2018 kapsamında BOOST↑UP Dual Wireless Charging Pad modelinin tanıtmıştı. Aynı anda iki cihazı kablosuz olarak şarj edebilen ürün, oldukça kullanışlı duruyor. BOOST↑UP Bold Wireless Charging Pad modeli ise şirketin mevcut BoostUp kablosuz şarj cihazının güncellenmiş hali olan karşımıza çıkmıştı. Cihazın dört farklı renk seçeneğine ve ufak bir gövdeye sahip olduğunu söyleyelim.

İlgili Video