reklamı kapat

POPÜLER

Belkin

Belkin’den “iPhone X” odaklı yeni Qi kablosuz şarj cihazları

Mobil aksesuar pazarının öncü isimlerinden Belkin, CES 2018 kapsamında Apple iPhone X odağında hazırladığı yeni Qi kablosuz şarj cihazlarını tanıttı.

iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X ile kablosuz şarj dünyasına giriş yapan Apple, bu alanın hızla gelişmesine aracılık ediyor. Milyonlarca yeni iPhone kullanıcısı artık bu ürünlere talep gösteriyor. İşte bu noktada boş durmayan Belkin, karşımıza yeni geliştirdiği Qi kablosuz şarj cihazları ile çıkıyor. Görsellerinde iPhone X ile öne çıkartılan ürünler, Qi standardına destek veren diğer Android cihazlarla da aktif olarak kullanılabiliyor. Yeni ürünlerden ilk olarak BOOST↑UP Wireless Charging Car Mount dikkatleri üzerine çekiyor. Temel olarak kablosuz şarj özelliğine sahip bir otomobil telefon tutacağı olan ürün, otomobil içerisinde kablo kargaşasını önlüyor. Sadece ürünün kendi kablosunu takmak yeterli oluyor ve bu büyük bir konfor getiriyor. Tanıtılan bir diğer ürün ise iPhone X özel olarak düşünülmüş BOOST↑UP Wireless Charging Stand modeli. Telefonu dik konumda tutarak şarj sırasında Face ID yüz tanıma sisteminin kullanımı kolaylaştıran ürün, dört farklı renk seçeneğine sahip.

Belkin

BOOST↑UP Wireless Charging Stand

Belkin

BOOST↑UP Wireless Charging Car Mount

Belkin

BOOST↑UP Bold Wireless Charging Pad

Belkin

BOOST↑UP Bold Wireless Charging Pad

Belkin

BOOST↑UP Dual Wireless Charging Pad

Belkin

BOOST↑UP Dual Wireless Charging Pad

Belkin kablosuz geleceğe hazır

Şirketin CES 2018 kapsamında tanıttığı bir diğer ürün ise BOOST↑UP Dual Wireless Charging Pad modeli. Aynı anda iki cihazı kablosuz olarak şarj edebilen ürün, oldukça kullanışlı duruyor. Son olarak karşımıza çıkan model ise BOOST↑UP Bold Wireless Charging Pad. Şirketin mevcut BoostUp kablosuz şarj cihazının güncellenmiş hali olan ürün, dört farklı renk seçeneğine ve ufak bir gövdeye sahip. Bütün bu cihazların en önemli ortak noktası ise 10W‘a kadar kablosuz şarj gerçekleştirebiliyor olmaları. Bu sayede yeni iPhone’ları ve Android cihazları hızlı olarak şarj edebilen modeller, bu açıdan dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Yaz aylarında satışa çıkacak ürünlerin fiyatları ise henüz açıklanmıyor. Ürünlerin hepsine buradan ulaşabilirsiniz.