reklamı kapat

POPÜLER

camera

Tasarımıyla hayranlık uyandıran ayrılabilir güvenlik kamerası [Video]

07 Ocak 2018

Daha önceden birçok teknoloji cihazın tasarımını üstlenen ünlü tasarımcı Yves Behar bu kez bir güvenlik tasarımına imza attı. Tasarımıyla dikkatleri üstüne çekmeyi başaran kamera, ufak boyutu ve manyetik tasarımıyla göze çarpıyor. Manyetik tasarımı sayesinde kamera yuvasından kolay bir şekilde ayrılabiliyor.

130 derecelik görüş açısı sunan kamera, herhangi bir ses veya hareket algıladığında mobil cihazlara bildirim gönderebiliyor. iOS ve Android’li cihazlara destek veren kamera, Full HD desteğiyle kaliteli görüntü vadediyor. 24 saate kadar kayıt yeteceğine sahip olan kamerayı yuvasından ayrı kullanmak isterseniz pili bir saat dayanıyor. Kameranın odanızı her zaman izlemesini istemiyorsanız, kamerayı yalnızca belirli saatlerde etkin olması için zamanlayabilirsiniz. Güvenlik kamerasında düşük ışık koşulları için gece görüş özelliğinin de yer aldığını belirtelim. Duvarda, rafta veya farklı bir yerde kullanabileceğiniz kamera Amerika, Kanada, İrlanda ve İtalya’da satışa sunulmuş durumda.

Şık tasarım sunan güvenlik kamerası Hive View’ın fiyatı ne kadar olacak?

Amerika’daki satış fiyatı 256 dolar olan kameradan iki adet satın almak isterseniz bunun için 432 doları gözden çıkarmanız gerekiyor. Kamerayı satın alanlara isteğe bağlı bir abonelik hizmeti de bulunuyor. Kullanıcılar diledikleri durumda 30 günlük kayıt desteği için ayda 6,75 dolar ödeyebiliyor.

Video

İLGİLİ HABERLER