reklamı kapat

POPÜLER

Mophie-Palm_Phone
Mophie-Palm_Phone
Mophie-Palm_Phone

Avuç içine sığabilen Palm Phone’a özel Mophie imzalı şarjlı kılıf

iPhone’lar için satışa sunduğu şarjlı kılıflarla adından söz ettiren Mophie, bu kez iPhone yerine farklı bir model için şarjlı kılıf geliştirdi. Mophie bu kez boyutuyla şaşkınlık yaratan Palm Phone için bir kılıf tasarladı.

Geliştirilen şarjlı kılıf telefona ekstradan 13 saatlik bir kullanım imkanı sunuyor. 900 mAh’lik bir kapasiteye sahip olan kılıfta LED de bulunuyor. LED’ler sayesinde şarjlı kılıftaki güç miktarı öğrenilebiliyor. USB-C bağlantısı üzerinden şarj edilebilen kılıf, Palm Phone’a kablosuz şarj özelliği de getiriyor. Kablosuz şarj özelliği sayesinde Palm Phone çoğu kafede, havalimanında ve Qi uyumlu şarj cihazlarında kablosuz şarj edilebiliyor. Yurt dışında piyasaya sunulan şarjlı kılıfın satış fiyatı ise yaklaşık 60 dolar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Palm Phone ne gibi özellikler sunuyor?

Palm Phone, 3,3 inç gibi çok ufak bir LCD ekran ile karşımıza çıkıyor. Ekranında 720 piksel çözünürlük sunan model, inanılmaz hafif de bir seçenek. Kutusundan ufak ekranında kullanımı kolaylaştıran bir arayüzle çıkan Palm Phone, gücünü Snapdragon 435 işlemciden alıyor. 3 GB RAM ve 32 GB depolama ile temel ihtiyaçlar için fazlasıyla yeterli görünen model, önde 12 megapiksel ve arkada ise 8 megapiksel kamera taşıyor. Bünyesinde boyutu nedeniyle sadece 800 mAh pilin olduğu belirtilen küçük akıllı telefon, arayüzü desteklenen her Android uygulamasını rahatlıkla çalıştırabiliyor. Bağlantı tarafından ilginç olarak USB-C kullanan cihaz, IP68 sertifikasına dahi sahip. IP68 sertifikası sayesinde telefon suya karşı da dayanıklı.

İlgili Video

Model için hazırlanan The Verge videosu