reklamı kapat

POPÜLER

Palm Phone
Palm Phone
Palm Phone
Palm Phone

Boyutuyla şaşkınlık yaratan Android telefon: Palm Phone

Akıllı telefonların boyutları inanılmaz büyük hale geldi. Fakat bir firma küçük sevenleri de unutmamış durumda. Karşınızda boyutuyla şaşırtan Android telefon Palm Phone.

Android 8.1 tabanlı Palm Phone, kasım ayında 349 dolar fiyat etiketiyle satışa çıkacak Amerika Birleşik Devletleri’ne özel bir model. Onu bizim gündemimize getiren ise kesinlikle boyutu. 6 inç telefonların standart olduğunu günümüzde bu yeni model 3,3 inç gibi çok ufak bir LCD ekran ile karşımıza çıkıyor. Boyutu fotoğraflardan rahatlıkla anlaşılan telefon, tasarımsal olarak çok güzel görünüyor. Ekranında 720 piksel çözünürlük sunan model, inanılmaz hafif de bir seçenek. Kutusundan ufak ekranında kullanımı kolaylaştıran bir arayüzle çıkan Palm Phone, gücünü Snapdragon 435 işlemciden alıyor. 3 GB RAM ve 32 GB depolama ile temel ihtiyaçlar için fazlasıyla yeterli görünen model, önde 12 megapiksel ve arkada ise 8 megapiksel kamera taşıyor. Bünyesinde boyutu nedeniyle sadece 800 mAh pilin olduğu belirtilen küçük akıllı telefon, arayüzü desteklenen her Android uygulamasını rahatlıkla çalıştırabiliyor. Bağlantı tarafından ilginç olarak USB-C kullanan cihaz, IP68 sertifikasına dahi sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Palm Phone

Palm Phone, 2018’de görücüye çıkan en ilginç Android telefon modellerinden

Her zaman taşımak istemediğiniz büyük Android telefonunuza eşlik etmesi için tasarlanan model, özellikle koşuya ya da denize giderken kullanmak için güzel görünüyor. Amerika dışında satılmayacağı görülen model, Google Assistant desteğiyle birçok şey için ufak ekrana gerek bırakmıyor. Arkasında TCL firması yer alan telefon, gerçekten ilginç görünüyor.

İlgili Video

Model için hazırlanan The Verge videosu