reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S9 ve Samsun Galaxy S9+

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ modellerine sevindiren güncelleme

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ için sevindiren bir güncelleme yayımlandı. Yakında herkese gelecek güncelleme, önemli iyileştirmeler taşıyor.

Samsung amiral gemisi modellerini ara güncellemeler ile taze tutmaya devam ediyor. Bu sefer gelen güncelleme ise Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ sahiplerini ilgilendiriyor. İlk olarak Almanya’da dağıtıma çıkan G960FXXU2BRJ3 ve G965FXXU2BRJ3 numaralı güncelleme, 244 MB boyutunda. Bu yeni güncelleme ilk olarak Google’ın Ekim 2018 güvenlik paketini içeriyor. Bilinen tüm güvenlik sorunlarını kapatan güncelleme, aynı zamanda kamera konusunda ciddi bir iyileştirme getiriyor. Söylendiği kadarıyla ön kamera artık ters ışık durumlarında kişilerin yüzlerini daha aydınlık hale getiriyor. Bu iyileştirme özçekim tutkunları için güzel duruyor. Çünkü bazen kameralar ters ışıkta ana objeyi karanlıkta bırakabiliyor. Güncelleme beklendiği üzere genel birçok sıkıntıyı da ortadan kaldırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Teknik özellikleriyle Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+

Hatırlamak adına Samsung Galaxy S9’da 2.960×1.440 piksel çözünürlüklü 5,8 inç Super AMOLED Infinity Display ekran, Galaxy S9+ ise 6,2 inçlik Infinity Display ekran yer alıyor. Yukarıda da bahsettiğimiz üzere satıldığı bölgeye göre Snapdragon 845 ve Exynos 9810 ile gelen telefonlardan Galaxy S9+’da 6 GB RAM ve 128 GB UFS 2.1 depolama (MicroSD desteği ), normal versiyonda ise 4 GB RAM ve 64 GB UFS 2.1 depolama (MicroSD desteği ) bulunuyor. Galaxy S9’un arkasına 12 megapiksel çözünürlükte F1.5 – F2.4 değişken diyaframlı lens koyan üretici, Galaxy S9+’da ise çiftli kurulum kullanıyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın üç arka kameralı Galaxy A7 modeli