reklamı kapat

POPÜLER

Asus

Asus’tan iki yeni akıllı telefon müjdesi

Akıllı telefon dünyasının önemli isimlerinden Asus, kısa süre önce iki yeni akıllı telefon modelinin tanıtımını yapacağını duyurdu. Bu modeller ne olabilir?

Asus Hindistan’dan gelen bilgiye göre iki telefon modeli de 17 Ekim tarihinde lanse edilecek. Bu modellerden bir tanesinin Hindistan pazarına, diğerinin ise global pazara özel olduğu verilen bilgiler arasında yer alıyor. Bu modeller hakkında detaylı bilgi vermekten kaçınan firma, 2018’i bu modellerle tamamlayacak gibi görünüyor. Peki firmadan ne geliyor? Burada tahminler Zenfone Max (M2) ve Zenfone Max Pro (M2) üzerinde toplanıyor. Geçtiğimiz ay Eurasian Economic Commission kapsamında görülen telefonlar, resmi olarak yolda bulunuyor. Kutularından Android 9.0 Pie değil Android 8.1 Oreo ile çıkacağı görülen çentikli bir tasarım üzerine kurulacak deniyor. Bu etkinlikte sadece Zenfone Max Pro’nun “normal” ve “lite” sürümlerini tanıtma ihtimali bulunan Asus, güzel sürprizler yapabilir deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Asus artık sektörün çok daha öne çıkmayan isimlerinden

Xiaomi, Huawei, Honor ve Oppo gibi firmaların arkasında kalan dev firma, ROG Phone ile oyun telefonu alanında da aktif olarak yer alıyor. Bu modeli de çok fazla konuşulmayan teknoloji devi, bilgisayar tarafında ise çok iyi işlere imza atıyor. 2019’da telefon sektörü için yenilikçi adımlar atmasını beklediğimiz firma, sürgülü dönemde yer alan ilk isimlerden olabilir deniyor.

İlginizi Çekebilir

Yakında tanıtılacak sürgülü kameraya sahip Honor Magic 2