reklamı kapat

POPÜLER

Palm Buds Pro.

En son ufak telefonu ile ses getiren Palm, kablosuz kulaklık tanıttı

Boyutuyla şaşırtan Android telefon sonrasında Palm, bu sefer bir kablosuz kulaklık tanıttı. Firma bununla bir kez daha gündem oldu.

Palm tarafından tanıtılan tam adıyla Palm Buds Pro, yurt dışı için 99 dolardan (Ön sipariş) raflara çıkarılacak en yeni kulak içi kablosuz kulaklık modellerinden oldu.

Fiyatının daha sonra 130 dolara çıkacağı açıklanan model, bass tarafına öncelik veren 10mm dinamik sürücüler üzerine kuruluyor ve IPX4 sertifikasıyla suya karşı dayanıklı yani spor yaparken de kullanılabiliyor.

Bünyesinde altı farklı mikrofon olan model, bu sayede yüksek kaliteli telefon görüşmesi yanında ANC yani aktif gürültü engelleme de sunuyor. Şeffaflık modu da unutulmayan ürün, Siri ve Google Assistant desteklerine de sahip.

Arkasında eski Beats by Dre ve Samsung tasarımcılarının dokunuşu bulunan ürün, aktarıldığı kadarıyla ANC ile 4,5 saat, ANC olmadan ise 5,5 saat pil ömrü getiriyor. Şarj özellikli haznesinde 400 mAh pil olan ürün, bununla beraber 24 saati geçebiliyor.

Toplam üç farklı renk seçeneği olan ürünün, ileride Türkiye’de TCL Türkiye tarafından satılma ihtimali bulunuyor. Ancak bunun kesin olmadığını belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Palm akıllı telefon

Yukarıda gördüğünüz ufak telefon Palm için teknik detaylar şöyleydi

Hatırlamak adına model Gorilla Glass 3 ile korunan 3,3 inç 720p LCD ekran ile üstüne kuruluyordu. Kutusundan ufak ekranında kullanımı kolaylaştıran bir arayüzle çıkan Palm, gücünü Snapdragon 435 işlemciden alıyor.

3 GB RAM ve 32 GB depolama ile temel ihtiyaçlar için fazlasıyla yeterli görünen model, önde 12 megapiksel ve arkada ise 8 megapiksel kamera taşıyor. Bünyesinde boyutu nedeniyle sadece 800 mAh pilin olduğu küçük akıllı telefon, arayüzü desteklenen her Android uygulamasını rahatlıkla çalıştırabiliyor.

Bağlantı tarafından USB-C kullanan cihaz, IP68 sertifikasına da sahip. Modelin ağırlığı ise sadece 70 gram seviyesinde yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Sony’nin yeni akıllı telefonu ile tanışın