reklamı kapat

POPÜLER

Redmi Watch 4 ve Redmi Buds 5

Redmi Watch 4

Redmi Buds 5 Pro

Redmi Buds 5

Redmi Watch 4 ve Redmi Buds 5 serisi tanıtıldı

Xiaomi bugün küresel Redmi Note 13 serisi yanında Redmi Watch 4 akıllı saat ve Redmi Buds 5 kablosuz kulaklık serisini de tanıttı.

Detaylarına aşağıdaki haberde ulaşabileceğiniz Redmi Note 13 serisi yanında lanse edilen ilk ürün Redmi Watch 4, firmanın şık tasarımlı en yeni akıllı saati oldu. Tam yuvarlak tasarımın benimsenmediği alüminyum gövdeli model, yan tarafında kolay kontrol için bir döndürülebilir “crown” taşıyor ve 1,97-inç boyutunda büyük bir renkli AMOLED ekran (60 Hz – 600 nit) üzerine kuruluyor. 200 farklı saat arayüzü ile gelen model, Xiaomi’nin verilerine göre 20 günlük bir pil ömrü sunuyor ve her akıllı saat gibi birçok kalemde aktivite ve sağlık takibi yapabiliyor. 150’den fazla sporu otomatik olarak algılayan ürün, elbette su geçirmiyor ve Bluetooth üzerinden telefon görüşmeleri için de kullanılabiliyor. Bugün tanıtılan Redmi Buds 5 kablosuz kulaklık modeli üç farklı renkte ve kulak içi formunda hazırlanmış. 12,4 mm’lik dinamik sürücülere sahip ürün, 46 dB’ye kadar ANC yani aktif gürültü engelleme yapabiliyor. Daha üstteki Redmi Buds 5 Pro kablosuz kulaklık modeli ise 10 mm ile 11 mm olmak üzere iki farklı “coaxial” sürücüyü bir araya getiriyor. Bu sayede düşük ve yüksek frekanslarda daha canlı olan model, kulak içi formunda ve 52 dB’ye kadar aktif gürültü engelleme sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Üç farklı şeffaflık moduyla gelen Buds 5 Pro, şarj kutusuyla beraber toplamda 38 saate kadar pil ömrü getiriyor ve Google Fast Pair ile çift cihaza bağlantı desteğini de eksik etmiyor. Üç farklı renk seçeneği olan Redmi Buds 5 Pro kablosuz kulaklık modeli, IP54 sertifikasına da sahip ve bünyesindeki üç mikrofon ile etkili bir Bluetooth temelli telefon görüşme performansı da sunuyor. Hi-Res ses ve LDAC destekli model, sağlanan detaylı EQ ayarları ile kolaylıkla özelleştirilebiliyor. Redmi Buds 5 için yurt dışında yaklaşık 46 dolar, Redmi Buds 5 Pro içinse 78 dolar fiyat açıklanıyor. Redmi Watch 4 içinse 72 doların verilmesi gerekiyor. Bu modellerin ileride Türkiye’de de resmi olarak satılmasını bekliyoruz.

Redmi Watch 4 akıllı saat ve Redmi Buds 5 kablosuz kulaklık serisi yanında bu da ilginizi çekebilir: İddialı AR gözlük Xiaomi Wireless AR Glass Discovery Edition