reklamı kapat

POPÜLER

Realme Buds Air Pro kablosuz kulaklık

Türkiye ihtimalli Realme Buds Air Pro tanıtıldı; işte fiyat ve özellikler

Türkiye pazarında aktif olarak yer alan firmalardan Realme‘nin ilk duyurusu daha önce yapılan kablosuz kulaklık modeli Realme Buds Air Pro tanıtıldı.

Realme Buds Air Pro, AirPods Pro benzeri bir kablosuz kulaklık modeli olarak tüm ayrıntılarıyla detaylandı. İki farklı renkte tasarlanan ürün, şarj özellikli bir hazne ile geliyor ve ANC yani aktif gürültü engelleme teknolojisini taşıyor. Burada 35 dB kadar engelleme yapabildiği aktarılan model, süreç için birden fazla mikrofon kullanıyor. Kulak içi formunda olduğundan pasif yalıtımı da yüksek olan Buds Air Pro, telefon görüşmesi için kullanılabiliyor ve dokunmatik olarak gövdeden kontrol edilebiliyor. Firmanın S1 çipi üzerine kurulduğu aktarılan model, oyun modunda gecikmeyi 94 ms seviyesine çekebiliyor. 10mm sürücüler taşıyan ve özellikle bass performansı çok yüksek denilen kulaklık, ANC ile 20 saat gibi oldukça iyi pil ömrüyle geliyor. Kulaklığın Türkiye’de ne zaman satılacağı henüz bilinmiyor. Aynı zamanda Türkiye fiyatı da bilinmiyor. Yurt dışı fiyatı ise yaklaşık 70 dolar seviyesinde yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Realme Buds Air Pro dikkat çekerken, firma en son Buds Air Neo modelini Türkiye’de satışa çıkardı

Firmanın resmi açıklamasına göre fiyatı 399 TL olarak belirlenen Buds Air Neo,  birçok farklı renge ve genel olarak Apple AirPods benzeri bir tasarıma sahip. Yani AirPods gibi tam olarak kulak içi formunda olmayan kulaklık, aktarıldığı kadarıyla 17 saatlik bir pil ömrü getiriyor. Bünyesinde sorunsuz bağlantı için özel R1 çipi yer alan ürün, oyun modu ile gecikmeyi yüzde 51 oranında azaltabiliyor. Bu özellik akıllı telefonu ile sık sık oyun oynayanlar için güzel görünüyor. Çünkü kablosuz birçok model oyunda gecikme yapabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da Huawei’nin çok da gelişmiş kulaklık modeli