reklamı kapat

POPÜLER

AirPods Pro

Tasarımı tanıdık Realme imzalı yeni kablosuz kulaklık

Türkiye pazarında aktif olarak yer alan firmalardan Realme, yeni kablosuz kulaklık modeliyle gündemde. Bu kulaklık tanıdık bir tasarıma sahip.

Geçtiğimiz ay global olarak 35 milyon kullanıcıya ulaştığını ve Türkiye pazarında da ciddi şekilde büyüdüklerini aktaran Realme, kablosuz kulaklık pazarında çıtayı yükseltiyor. Firmanın üzerinde çalıştığı ortaya çıkan en yeni modeli ise direkt olarak AirPods Pro’nun tasarımını kullanıyor. Şimdilik henüz patent olarak karşımıza çıkan kulaklık, bu yapısı nedeniyle aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olacak izlenimi oluşturuyor. Bir yuvalarlık yapıda şarj özellikli hazne ile gelen tamamen kablosuz model, kulak içi formunda olduğundan yüksek pasif yalıtım getirecek gibi duruyor. Bu kablosuz kulaklık modelinin ne zaman satışa çıkacağı ise henüz bilinmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Realme Buds Air kablosuz kulaklık modeli Türkiye’de satılıyor

Türkiye’de 549 TL‘den satışa çıkan kulaklık, Google Fast Pair protokolüne destek verdiğinden Android cihazlarla hızlı şekilde eşleştirilebiliyor. Bünyesinde R1 çipi yer alan ürün, bağlantı tarafında Bluetooth 5.0 kullanıyor. Oyun moduyla gecikmeyi olabilecek en alt seviyeye getirebilen Realme Buds Air, yerleşik mikrofonlarıyla telefon görüşmesi için de kullanılabiliyor. DDB (Dinamik Bas Desteği) ve 12 mm sürücüleriyle ses kalitesinin yüksek olduğu aktarılan kulaklık, kulağınızdan çıkardığınız zaman müziği otomatik olarak durdurabiliyor ve hazne ile 17 saatlik bir pil ömrü sunuyor. Kulaklıkların kendi ömrü ise 3 saat olarak açıklanıyor. Modelde müzik kontrolü için dokunmatik kontrol yüzeyi de bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da Huawei’nin çok da gelişmiş kulaklık modeli