reklamı kapat

POPÜLER

Realme Buds Air Neo kablosuz kulaklık

Realme Buds Air Neo kablosuz kulaklık için Türkiye müjdesi

Türkiye pazarında aktif olarak yer alan firmalardan Realme‘nin Realme Buds Air Neo kablosuz kulaklık modeli görünüşe bakılırsa Türkiye’de de satılacak.

Geçtiğimiz aylarda yurt dışında resmi olarak lanse edilen Realme Buds Air Neo kablosuz kulaklık, firmanın resmi Türkiye sitesindeki yerini aldı. Bu açıdan yakında burada da raflardaki yerini alacak gibi görünen ürün, henüz kaça satılacak bilinmiyor. Ancak bütçe dostu olacağı söylenen model, birçok farklı renge ve genel olarak Apple AirPods benzeri bir tasarıma sahip. Yani AirPods gibi tam olarak kulak içi formunda olmayan kulaklık, aktarıldığı kadarıyla 17 saatlik bir pil ömrü getiriyor. Bünyesinde sorunsuz bağlantı için özel R1 çipi yer alan ürün, oyun modu ile gecikmeyi yüzde 51 oranında azaltabiliyor. Bu özellik akıllı telefonu ile sık sık oyun oynayanlar için güzel görünüyor. Çünkü kablosuz birçok model oyunda gecikme yapabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Realme biliyorsunuz Türkiye’de şu an sadece Buds Air kablosuz kulaklık modelini satıyor

Türkiye fiyatı şu an 449 TL seviyesinde olan ve  şarj özellikli haznesinin kendisi kablosuz şarj yeteneğine sahip olan kulaklık, Google Fast Pair protokolüne destek verdiğinden Android cihazlarla hızlı şekilde eşleştirilebiliyor. Bünyesinde R1 çipi yer alan ürün, bağlantı tarafında Bluetooth 5.0 kullanıyor. Oyun moduyla gecikmeyi olabilecek en alt seviyeye getirebilen Realme Buds Air, yerleşik mikrofonlarıyla telefon görüşmesi için de kullanılabiliyor. DDB (Dinamik Bas Desteği) ve 12 mm sürücüleriyle ses kalitesinin yüksek olduğu aktarılan kulaklık, kulağınızdan çıkardığınız zaman müziği otomatik olarak durdurabiliyor ve hazne ile 17 saatlik bir pil ömrü sunuyor. Kulaklıkların kendi ömrü ise 3 saat olarak açıklanıyor. Modelde müzik kontrolü için dokunmatik kontrol yüzeyi de bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da Huawei’nin çok da gelişmiş kulaklık modeli