reklamı kapat

POPÜLER

Realme Buds Air Neo kablosuz kulaklık ortaya çıktı

Realme Buds Air Neo kablosuz kulaklık ortaya çıktı

Türkiye pazarında aktif olarak yer alan firmalardan Realme imzalı yeni bir kulaklık daha geliyor. Çünkü Realme Buds Air Neo kablosuz kulaklık ortaya çıktı.

Global olarak 35 milyon kullanıcıya ulaşan, Türkiye pazarında da ciddi şekilde büyüyen Realme, ürün gamını da genişletiyor. Firmanın sızdırılan yeni ürünü Buds Air Neo kablosuz kulaklık ise, pazara standart tasarımlı AirPods benzeri bir modelin daha ekleneceğini gösteriyor. Şimdilik iki farklı renk seçeneğiyle geldiği görülen model, AirPods gibi kulak içi formunda değil ve 17 saatlik bir pil ömrü getiriyor. Bünyesinde sorunsuz bağlantı için R1 çip yer alan ürün, özel oyun modu ile gecikmeyi yüzde 51 oranında azaltabiliyor. Bu da akıllı telefonu ile sık sık oyun oynayanlar için güzel görünüyor. Henüz fiyatı belli olmayan ancak ucuz olacağı düşünülen kulaklıkta, 13mm sürücüler yer alıyor ve bağlantı Bluetooth 5.0 üstünden yapılıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Realme şu an Türkiye’de Buds Air kablosuz kulaklık modelini satıyor

Türkiye fiyatı 549 TL seviyesinde olan ve kısaca hatırlamak adına şarj özellikli haznesinin kendisi kablosuz şarj yeteneğine sahip olan kulaklık, Google Fast Pair protokolüne destek verdiğinden Android cihazlarla hızlı şekilde eşleştirilebiliyor. Bünyesinde R1 çipi yer alan ürün, bağlantı tarafında Bluetooth 5.0 kullanıyor. Oyun moduyla gecikmeyi olabilecek en alt seviyeye getirebilen Realme Buds Air, yerleşik mikrofonlarıyla telefon görüşmesi için de kullanılabiliyor. DDB (Dinamik Bas Desteği) ve 12 mm sürücüleriyle ses kalitesinin yüksek olduğu aktarılan kulaklık, kulağınızdan çıkardığınız zaman müziği otomatik olarak durdurabiliyor ve hazne ile 17 saatlik bir pil ömrü sunuyor. Kulaklıkların kendi ömrü ise 3 saat olarak açıklanıyor. Modelde müzik kontrolü için dokunmatik kontrol yüzeyi de bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da Huawei’nin çok da gelişmiş kulaklık modeli