reklamı kapat

POPÜLER

Apple iPad

Bütçe dostu yeni iPad ve Apple Glasses’ın çıkış tarihi sızdı

Apple ürünleriyle ilgili tahminler yapan ünlü analist Ming-Chi Kuo, uygun fiyatlı bir iPad modelinin yolda olduğunu belirtti.

Koronavirüs salgınına rağmen Apple’ın bu yıl 10,8 inçlik iPad’i satışa sunacağını belirten Kuo, 8,5 inç – 9 inç iPad mini modelini de önümüzdeki yılın başında piyasaya süreceği ifade ediliyor. Kuo, önümüzdeki modellerin uygun fiyat etiketine odaklanacağını söylüyor. iPhone SE’nin ürün stratejisini takip edeceği söylenen modellerin satış fiyatlarıyla ilgili bir dedikodu bulunmuyor. Şu anda 10 inçlik iPad modelinin fiyatının 329 dolar olduğunu söyleyelim. Kuo yeni iPad modelleri haricinde Apple’ın teknoloji dünyasında dikkatleri üstüne çekecek akıllı gözlüğü hakkında da bilgi paylaştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Glasses olarak adlandırılacağı belirtilen gözlüğün 2022 yılında satışa sunulacağı ifade ediliyor. Daha önceki bilgilerde gözlüğün 2023 yılında piyasaya sürüleceğini belirtmekte yarar var. Kuo, merceğin yüksek laminasyon maliyetlerine yol açan çok katmanlı laminasyonlar gerektireceğini söylüyor. Artırılmış gerçeklik teknolojisinde yenilikçi özellikleri kullanıcılara sunmasını beklediğimiz gözlüğün ne gibi özelliklere sahip olacağı ise henüz bilinmiyor.

Yeni iPad haricinde Apple Glasses da merakla bekleniyor

Apple’ın Apple Watch’tan sonra piyasaya süreceği ilk yenilikçi teknoloji olması beklenen gözlüğün kafa hareketleriyle kontrol edilebileceği söyleniyor. Dokunmatik ekranla gelmesi beklenen gözlüğün bununla birlikte Siri üzerinden sesli olarak da. kontrol edilebileceği dile getiriliyor. Kendi uygulama marketine sahip olacağı da belirtilen gözlük hakkında yeni detaylar geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir

Bu da iddialı başka bir rakip kontrolcü