reklamı kapat

POPÜLER

Huawei FreeBuds 3 kablosuz kulaklık
Huawei FreeBuds 3 kablosuz kulaklık
Huawei FreeBuds 3 kablosuz kulaklık

Huawei FreeBuds 3 kablosuz kulaklık için çok iddialı yeni seçenek

Gelişmiş Huawei FreeBuds 3 kablosuz kulaklık modeli için yeni bir renk seçeneği duyuruldu. Model bu renk ile çok daha iddialı hale geliyor.

Huawei FreeBuds 3 kablosuz kulaklık, 1.099 TL fiyat etiketiyle raflardaki yerini aldı. Hem beyaz hem de siyah renk seçenekleriyle elde edilebilen model, artık yurt dışında bir kan kırmızı renk seçeneğine de sahip. Yukarıda da dediğimiz gibi bu renk ile çok daha kışkırtıcı ve gösterişli hale gelen kablosuz kulaklık, yeni rengiyle 170 dolardan 12 Aralık tarihinde satışa çıkacak deniyor. Resmi olarak Türkiye’ye gelmeyeceği düşünülen kırmızı renk, bu açıdan sevenlerini üzecek gibi görünüyor. Ancak yine de kırmızı tutkunlarının bu versiyonu Çin’den bir şekilde getireceğini düşünüyoruz. Elbette aracı firmaların bu yeni rengi Türkiye’de satma ihtimali de bulunuyor.

Huawei FreeBuds 3 kablosuz kulaklık
Huawei FreeBuds 3 kablosuz kulaklık
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei FreeBuds 3 kablosuz kulaklık için kısa bir özet yaparsak

Kulaklığın merkezinde Apple W1 gibi Kirin A1 işlemcisi yer alıyor. Bluetooth 5.1 ve Bluetooth Low Energy 5.1 temelli bu işlemci ile gecikmesiz ve yüksek kalitede ses performansı sunduğu söylenen kulaklık, çok az enerji harcıyor. EMUI 10 ve üstü akıllı telefonlarda BT-UHD protokolünde çalışan FreeBuds 3, bu altyapıda tam 2.3 Mbps veri aktarımı yapabiliyor. Aktif olarak gürültü engelleme yapabilen model, Qi kablosuz şarj desteğiyle kolaylıkla şarj edilebiliyor. Hazne ile beraber tam 20 saatlik bir kullanım ömrü bulunan kablosuz kulaklığın, boyunda büyük bir seçenek oluşturduğu açıkça görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Şanssız amiral gemisi Huawei Mate 30 Pro