reklamı kapat

POPÜLER

Realme Buds Air kablosuz kulaklık
Realme Buds Air kablosuz kulaklık
Realme Buds Air kablosuz kulaklık

Realme Buds Air kablosuz kulaklık için yeni Türkiye açıklaması

Apple’ın AirPods modeline rakip Realme Buds Air kablosuz kulaklık için firmadan dikkat çeken bir Türkiye açıklaması geldi.

Realme Buds Air kablosuz kulaklık, Türkiye’de resmi olarak yer alan Realme’nin daha önce yaptığı resmi açıklamasına göre mart ayında satışa çıkacaktı. Ancak mart ayında satış başlamadı. Türkiye’de sarı, siyah ve beyaz olmak üzere 3 farklı seçeneğiyle elde edilebilecek model, firmanın yeni açıklamasına göre Realme 6 serisiyle beraber 14 Nisan tarihinde Türkiye macerasına başlıyor. Biraz geç kalmış olmasına rağmen gelecek olması sevindiren kulaklık, halen Türkiye’de kaça satılacak bilinmiyor. Ancak kulaklığın kesinlikle çok pahalı olması beklenmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Realme Buds Air kablosuz kulaklık için bilinmesi gerekenler

Yurt dışı fiyatı 56 dolar olan model, teknik olarak dikkat çekiyor. Baktığımız zaman haznesi kablosuz şarj yeteneğine sahip olan kulaklık, Google Fast Pair protokolüne destek verdiğinden Android cihazlarla hızlı şekilde eşleştirilebiliyor. Bünyesinde R1 isimli özel bir çip yer alan ürün, bağlantı tarafında Bluetooth 5.0 kullanıyor. Oyun moduyla gecikmeyi olabilecek en alt seviyeye getirebilen Realme Buds Air, yerleşik mikrofonlarıyla telefon görüşmesi için de kullanılabiliyor. DDB (Dinamik Bas Desteği) ve 12 mm sürücüleriyle ses kalitesinin yüksek olduğu aktarılan kulaklık, kulağınızdan çıkardığınız zaman müziği otomatik olarak durdurabiliyor ve hazne ile 17 saatlik bir pil ömrü sunuyor. Kulaklıkların kendi ömrü ise 3 saat olarak açıklanıyor. Modelde müzik kontrolü için dokunmatik kontrol yüzeyi de bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da Huawei’nin çok da gelişmiş kulaklık modeli