reklamı kapat

POPÜLER

Realme Buds Q

Realme Buds Q kablosuz kulaklık Türkiye’de satışta; işte fiyatı

Realme Buds Q kablosuz kulaklık modeli de artık Türkiye’de elde edilebiliyor. Şık tasarımlı model hakkındaki detaylar şöyle;

Realme Buds Q kablosuz kulaklık, Türkiye’de 220-240 TL bandından satılan en yeni modellerden oldu. Firmanın resmi sitesinde de yer alan ürün, aktarıldığı kadarıyla Jose Levy tarafından tasarlanmış. Kulak içi formunu benimseyen ve elbette şarj özellikli bir hazne ile gelen şık kablosuz kulaklık, Realme’nin açıklamasına göre toplam 20 saatlik bir kullanım ömrü sunuyor. Oyunlar için düşük gecikmeli oyun modu bulunan model, bağlantı tarafında Bluetooth 5.0 kullanıyor. 10 mm sürücüleri bulunan ve telefon görüşmesi için de aktif olarak kullanılabilen Buds Q kablosuz kulaklık, toplam üç farklı renge sahip. Oldukça hafif olan Buds Q, özellikle bass performansı konusunda çok iddialı görünüyor ve merkezinde R1Q çipini barındırıyor. Dış yüzeyinden dokunmatik kontrol sunan ürün, ter ve yağmurdan zarar görmüyor.

Realme Buds Air Buds Air kablosuz kulaklık da Türkiye’de satılıyor

Hatırlamak adına haznesi kablosuz şarj yeteneğine sahip olan kulaklık, Google Fast Pair protokolüne destek verdiğinden Android cihazlarla hızlı şekilde eşleştirilebiliyor. Bünyesinde R1 isimli özel bir çip yer alan ürün, bağlantı tarafında Bluetooth 5.0 kullanıyor. Oyun moduyla gecikmeyi olabilecek en alt seviyeye getirebilen Realme Buds Air, yerleşik mikrofonlarıyla telefon görüşmesi için de kullanılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DDB (Dinamik Bas Desteği) ve 12 mm sürücüleriyle ses kalitesinin yüksek olduğu aktarılan kulaklık, kulağınızdan çıkardığınız zaman müziği otomatik olarak durdurabiliyor ve hazne ile 17 saatlik bir pil ömrü sunuyor. Kulaklıkların kendi ömrü ise 3 saat olarak açıklanıyor. Modelde müzik kontrolü için dokunmatik kontrol yüzeyi de bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da Huawei’nin çok da gelişmiş kulaklık modeli