reklamı kapat

POPÜLER

Mophie Juice Pack Connect
mophie juice pack

Telefonların arkasına yerleştirilebilen kablosuz şarj cihazı: Mophie Juice Pack Connect [Video]

iOS platformu için geliştirdiği ürünlerle adından söz ettiren Mophie, taşınabilir kablosuz şarj cihazı geliştirdi. Mophie Juice Pack Connect olarak adlandırılan cihaz şarjlı bir kılıf olmadığı için tek telefon yerine farklı cihazları da kablosuz şarj edebiliyor.

Modüler bir tasarıma sahip olan Juice Pack Connect, akıllı telefonlara kolayca takılabiliyor. Pil kapasitesi 5.000 mAh olan Juice Pack Connect, akıllı telefonlara ekstradan yüzde 70’e varan pil takviyesinde bulunabiliyor. Cihazdaki pil azaldığında Juice Pack Connect, akıllı telefonlardan kolay bir şekilde çıkabiliyor. USB-C üzerinden şarj edilebilen cihaz, Qi uyumlu tüm kablosuz destekli akıllı telefonlarla uyumlu şekilde çalışıyor. Üzerinde yer alan LED gösterge üzerinden pil seviyesi görüntülenebiliyor. Mophie’nin sunduğu kablosuz şarj çözümü kullanıcılara büyük kolaylık sağlayacağa benziyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mophie Juice Pack Connect satış fiyatı ne kadar?

Akıllı telefonlardaki kısa pil ömründen şikayetçi kullanıcılara yönelik tasarlanan cihazın yurt dışındaki fiyatı ise yaklaşık 80 dolar. Cihazın Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı ise henüz belli değil. Cihazın Türkiye’de satışa sunulması durumunda yüksek bir fiyattan satışa sunulacağını söyleyelim.

İlgili video

Kablosuz şarj cihazı: Mophie Juice Pack Connect