reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 8 şarjlı kılıf
Samsung Galaxy Note8
Samsung Galaxy Note8
Samsung Galaxy Note8
Samsung Galaxy Note8
charge force case

charge force case

charge force case

charge force case

Samsung Galaxy Note 8’e özel kablosuz şarj destekli şarjlı kılıflar [Video]

iPhone’lara özel şarjlı kılıflarıyla adından söz ettiren Mophie, bu kez Samsung Galaxy Note 8 için geliştirdiği şarjlı kılıfı tanıttı. Şarjlı kılıf bünyesinde barındırdığı 2.950 mAh pil kapasitesiyle Galaxy Note 8‘e konuşma ve kullanım süresini 36 saatin üzerinde artırıyor.

Evrensel kablosuz şarj standardı Qi ve diğer kablosuz şarj sistemleriyle uyumlu şekilde çalışan kılıfı herhangi bir şarj pad’inde kullanmak mümkün. Mophie’nin belirttiğine göre şarjlı kılıfın pilinde birinci sınıt lityum iyon polimer hücreler kullanılıyor. Bu hücreler aşırı ısınmayı önlemek için sıcaklığı kontrol ediyor. 112 gram ağırlığındaki şarjlı kılıfın Galaxy Note 8’in pil ömründen memnun olmayan kullanıcıların ilgisini çekeceğini söylemek mümkün. Mophie Juice Pack adını verdiği şarjlı kılıfı haricinde Galaxy Note 8 için geliştirdiği bir diğer kılıfın da duyurusunu gerçekleştirdi.

Samsung Galaxy Note 8’e özel Mophie juice pack ve charge force case’in satış fiyatları ne kadar?

Charge force case adını taşıyan kılıf, deri malzemesiyle göze çarpıyor. Kılıfın arkasına takılan taşınabilir pil Galaxy Note 8’e ekstradan 33 saatlik güç sağlıyor. Kılıfın fiyatı yaklaşık 50 dolar iken, charge force powerstation mini pil için kullanıcıların ekstradan 45 doları gözden çıkarması gerekiyor. Dahili pille birlikte gelen Mophie juice pack’in yurt dışındaki satış fiyatı ise yaklaşık 100 dolar.

VİDEO