reklamı kapat

POPÜLER

iPhone Xs

iPhone Xs ve iPhone XR’a özel Apple imzalı şarjlı kılıfın Türkiye fiyatı belli oldu

Apple, iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone XR ile uyumlu şarjlı kılıflarını Türkiye’de satışa sundu. Şarjlı kılıfların fiyatlarına bakıldığında dudak uçuklatan fiyatlara sahip olduğunu görüyoruz.

Yeni iPhone modelleri için tasarlanan Smart Battery Case, üstün bir koruma sağlıyor ve daha da uzun pil ömrü sunuyor. İç kısımdaki yumuşak mikrofiber kaplama, iPhone’ları korumaya yardımcı oluyor. Yumuşak dokulu silikon dış yüzey ise ellerde güzel bir his yaratıyor. Ve yumuşak elastomer menteşe tasarımı, kılıfın takılıp çıkarılmasını kolaylaştırıyor. Smart Battery Case, Qi sertifikalı şarj cihazlarıyla uyumlu. iPhone’ları ve Smart Battery Case’i aynı anda şarj ederek 39 saate kadar konuşma süresi (iPhone XR için), 22 saate (iPhone XR için) kadar internet kullanımı ve çok daha uzun ses çalma ve video oynatma süresi elde etmek mümkün. iPhone Xs ve iPhone Xs Max’te bu sürenin sırasıyla 37 saat ve 20 saat olduğunu söyleyelim. Smart Battery Case telefona takılı olduğunda, pil durumu iPhone Kilit Ekranı’nda ve Bildirim Merkezi’nde gösteriliyor. Bu şekilde telefonda şarj seviyesini görüntülemek oldukça kolay.

Kılıf, USB-PD uyumlu şarj cihazlarıyla daha da hızlı bir şekilde şarj edilebiliyor. Lightning bağlantılı EarPods (iPhone’la birlikte sunuluyor) ve Lightning Digital AV Adaptörü (ayrı satılıyor) gibi Lightning aksesuarlarını destekliyor. Şarjlı kılıfların siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip olduğunu belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şarjlı kılıfların Türkiye fiyatı ne kadar?

iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone XR için tasarlanan şarjlı kılıfların Türkiye fiyatı ise 999 TL.

İlginizi Çekebilir

Düşmelere karşı tasarlanmış en ilginç kılıf modeli