reklamı kapat

POPÜLER

iPhone Xs
iPhone Xs
iPhone Xs Max
iPhone Xs Max

Türkiye fiyatları açıklanan iPhone XS ve iPhone Xs Max kılıfları

Apple, iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone XR’ın kılıflarını Türkiye’de satışa sundu. Apple tarafından iPhone XS’i tamamlaması için tasarlanan silikon kılıf, ses düğmelerine, yan düğmeye ve telefonunuzun eğimli kenarlarına tam oturuyor ve ekstra kalınlık yaratmıyor.

İç kısımdaki yumuşak mikrofiber kaplama, iPhone’unuzu korumanıza yardımcı oluyor. Yumuşak dokulu silikon dış yüzey ise, elinizde harika bir his yaratıyor. Ayrıca telefonunuzu her zaman, hatta kablosuz şarj olurken bile kılıfıyla kullanabiliyorsunuz. Silikon kılıfın fiyatı ise 299 TL.

Deri malzemesinden üretilen kılıflar ise iPhone’unuzun eğimli kenarlarına tam oturuyor ve ekstra kalınlık yaratmıyor. Özel olarak tabaklanmış ve işlenmiş Avrupa derisinden üretildikleri için dış kısımları oldukça yumuşak ve zaman içerisinde doğal bir patina kazanıyorlar.  Deri kılıfın fiyatı sie 379 TL.

iPhone Xs için üretilen folyo kılıf için 729 TL’yi, iPhone Xs Max için üretilen folyo kılıf için 999 TL’yi gözden çıkarmanız gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone Xs ve iPhone Xs Max’in Türkiye fiyatı ne kadar?

Apple, internet sitesini nihayet güncelleyerek iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone XR modellerinin Türkiye fiyatlarını açıkladı. . iPhone Xs Max ve iPhone Xs’in Gümüş, Uzay Grisi ve Altın olmak üzere üç renk çeşidi bulunuyor. Xs modeli 9.899 TL’den başlayan fiyatlarla listelenmiş durumda. 64 GB’ını bu fiyata satan Apple, 256 GB‘ı 11.199 TL‘ye, 512 GB‘ı ise 13.099 TL‘ye satılıyor. Xs Max içinse fiyat daha da artıyor tabii. 64 GB‘ı için 10.799 TL‘yi gözden çıkarmak gerekecek olan modelin 256 GB‘ı 12.099 TL‘ye, 512 GB‘ı da 13.999 TL‘ye satılıyor.

İlgili video

Modellerin tanıtım filmi