reklamı kapat

POPÜLER

iPhone_kılıf
iPhone_kılıf
Apple_Watch_kayis
Apple_Watch_kayis

Apple, baharın gelişini yeni iPhone kılıflarıyla kutluyor

22 Mart 2019

Apple, ikinci nesil AirPods’la birlikte yeni iPhone ve Apple Watch kayışlarını görücüye çıkardı. İlkbahar kreasyonu altında tanıtılan kılıflar farklı renk seçenekleriyle göze çarpıyor. iPhone Xs için hazırlanan yeni renk seçeneklerine sahip kılıflar kullanıcıların ilgisini çekeceğe benziyor.

Telefonlar için tasarlanan silikon kılıflara üç farklı renk seçeneği gelmiş durumda. iPhone Xs’e özel akıllı batarya kılıfı sadece siyah ve beyaz renk seçeceğine sahipti. Yeni sunulan modelde ise pembe kum rengi seçeneği de kullanıcıların beğenisine sunuluyor. iPhone XS deri kılıflara gelen yeni renk seçenekleri de kullanıcıların dikkatini çekeceğe benziyor.

Apple tasarımı bu kılıflar, iPhone’ların eğimli kenarlarına tam oturuyor ve ekstra kalınlık yaratmıyor. Özel olarak tabaklanmış ve işlenmiş Avrupa derisinden üretildikleri için dış kısımları oldukça yumuşak ve zaman içerisinde doğal bir patina kazanıyor. İşlenmiş alüminyum düğmeler, deri kılıfınızla uyumlu renklere sahip. İç kısımdaki mikrofiber kaplama ise iPhone’unuzu korumanıza yardımcı oluyor. Üstelik, telefonunuzu her zaman, hatta kablosuz şarj olurken bile kılıfıyla kullanmak mümkün. Apple Watch kayışları da iPhone kılıflarıyla uyumlu renk seçenekleriyle geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone Xs’e özel kılıfların ve Apple Watch kayışlarının Türkiye fiyatları ne kadar?

Telefonlara özel silikon kılıfların fiyatı 299 TL, deri kılıfların fiyatı ise 379 TL. Apple Watch için özel tasarlanan silikon kayışların fiyatı ise 349 TL.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en ilginç Xs Max modeline merhaba deyin