reklamı kapat

POPÜLER

Apple iPhone 9
Apple iPhone 9
Apple iPhone 9

İşte 6,1 inç LCD ekranlı iPhone 9 ve ortaya çıkan üç farklı renk seçeneği

Apple‘ın yeni iPhone modeleri gündemden düşmüyor. Avrupa satış fiyatları ortaya çıkan ailenin önemli üyesi iPhone 9, bugün üç farklı renk seçeneğiyle karşımıza çıkıyor.

Apple‘dan biliyorsunuz üç yeni iPhone geliyor. Bunlar 5,8 inç OLED ekranlı iPhone Xs, 6,5 inç OLED ekranlı iPhone Xs Max ve 6,1 inç LCD ekranlı iPhone 9 modelleri. İşte bu modellerden iPhone 9, bugün üç farklı gövde rengiyle karşımızda. Kırmızı, mavi ve beyaz halini yan yana gördüğümüz telefon, bu renkli gövde seçenekleriyle çok dikkat çekeceğe benziyor. Bunlara ek olarak başka renklerde de satışa çıkması beklenen telefon, çelik değil alüminyum kasa üzerine kuruluyor. Arkasının cam olduğu belirtilen cihaz, Face ID yüz tanıma sistemiyle geliyor. Bu yüzden çerçevesiz ancak çentikli tasarımı benimseyen model, iPhone 8’in kasasını geleceğe taşıyor. Arkasında tek ancak büyük bir kamera bulunan cihaz, iPhone Xs ve iPhone Xs Max pahalı gelenlere hitap ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple iPhone 9

Apple’ın 2018 iPhone ailesi fiyat konusunda da detaylanmış durumda

Amerika Birleşik Devletleri’nde iPhone Xs 799 dolar, iPhone Xs Max 999 dolar, LCD ekranlı 6,1 inç iPhone 9 ise 699 dolar seviyesinde raflardaki yerini alıyor. Avrupa’da ise iPhone 9 799 euro, iPhone Xs 909 euro, iPhone Xs Max ise 1,149 euro fiyat etiketleriyle satılacak deniyor. 14 Eylül tarihinde ise ön siparişe açılacak telefonlar, 21 Eylül tarihinde ise dağıtıma çıkacak gibi duruyor.

İlgili Video

Firmanın son reklamlarından