reklamı kapat

POPÜLER

iPhone X
iPhone X
iPhone X
iPhone X
iPhone X

iPhone X’a özel silikon kılıflar yeni renk seçeneklerine kavuşuyor

Apple, kısa bir süre kullanıcıların beğenisine sunduğu iPhone X ve Apple Watch için yeni aksesuarlarını satışa sundu. Cupertinolu şirket, OLED ekranlı iPhone X için piyasaya sürdüğü silikon kılıflara iki yeni renk seçeneği ekledi. Tarçınlı Turuncu ve Neon Sarı olarak adlandırılan ve Apple tarafından tasarlanan kılıflar, ses düğmelerine, yan düğmeye ve iPhone X’un eğimli kenarlarına tam oturuyor.

Advertisement

İç kısımdaki yumuşak mikrofiber kaplama, telefonu korumaya yardımcı oluyor.  Yumuşak dokulu silikon dış yüzey ise, eldeyken rahat bir kullanım imkanı sağlıyor.  Bu arada belirtmekte yarar var. iPhone X, kablosuz şarj olurken dahi kılıfı kullanmak mümkün. İki yeni renk seçeneğinin eklenmesiyle birlikte telefon için tasarlanan silikon kılıfların sayısı 12’ye çıkmış oldu. Türkiye’de satış fiyatı 179 TL olan silikon kılıflardan yeni renk seçeneğine sahip modellerden satın almayı düşünüyorsanız 3-4 hafta beklemeniz gerekiyor.

Apple Watch için tasarlanan kayışın fiyatı ne kadar?

Apple aynı renk seçeneklerini Apple Watch için de satışa sunduğunu söyleyelim.Apple Watch için tasarlanan kayışın Türkiye’deki satış fiyatı ise 219 TL. iPhone X için tasarlanan kılıfları buraya tıklayarak, Apple Watch için tasarlanan yeni kayışları ise buraya tıklayarak sipariş verebilirsiniz.