reklamı kapat

POPÜLER

Apple iPhone Xs iPhone Xs Max kılıf pilli kılıf
Apple iPhone Xs iPhone Xs Max kılıf pilli kılıf

İşte Apple’ın iPhone Xs ve Xs Max için hazırladığı dikkat çeken yeni kılıf

Geçen gün teknoloji devi Apple‘ın yeni akıllı telefon modelleri iPhone Xs ve Xs Max için özel bir kılıf geliştirdiği söylenmişti. İşte bu kılıf ilk defa görücüye çıktı.

5,8 inç OLED ekranlı iPhone Xs ve 6,5 inç OLED ekranlı  Xs Max için hazırlanan bu kılıf, 9to5Mac tarafından ortaya çıkarıldı. Bu ürün, temel olarak Apple’ın iPhone 6, 6s ve 7 modelleri için sattığı 730 TL‘lik Smart Battery kılıfın yeni versiyonu. Dikey kamera boşluğuyla iPhone Xs ve Xs Max (iPhone X’la da uyumlu olabilir, iPhone XR sürümü gelebilir) için hazırlandığı görülen kılıf, bünyesinde bir pil taşıyor. Bu sayede telefonların kullanım ömrünü hatırı sayılır oranda artıracak denilen kılıf, içerisinde en az 1.800 mAh kapasitesinde bir pil taşıyacak söylentileri alıyor. Tasarımıyla eleştirilen ilk modelden biraz daha iyi duran yeni kılıf, şimdilik siyah renkte görünüyor. Bu bataryalı / şarjlı / pilli kılıfı farklı renklerde de hazırladığı tahmin edilen üreticinin,  yeni kılıfı 99 dolardan daha pahalıya satacağı yapılan tahminler arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Apple iPhone Xs iPhone Xs Max kılıf pilli kılıf

Apple iPhone Xs ve Xs Max bir günü rahatlıkla çıkarabiliyor

Modellerin pilleri Android tarafındaki rakiplerine oranla oldukça ufak. Ancak iOS işletim sisteminin altyapısı ve 7 nm A12 Bionic işlemci, modellerin enerji sarfiyatını oldukça düşük seviyede tutuyor. Bu açıdan Xs modeliyle bile çok fazla oyun oynamıyorsanız bir gün rahatlıkla çıkarılabiliyor. Xs Max modeliyle ise bir günün ötesine dahi geçilebiliyor.

İlginizi Çekebilir

Yandex imzalı ilk akıllı telefon modeli