reklamı kapat

POPÜLER

Nokia 9 PureView

Beş arka kameralı Nokia 9 PureView için kötü bir haber daha

HMD Global‘in beş arka kamera ile yolda olan yeni akıllı telefonu Nokia 9 PureView için bir kötü haber daha ortaya çıktı.

Nokia 9 PureView, geçtiğimiz ayın sonunda bir ertelenme haberiyle gündeme gelmişti. İşte buna benzer bir haber daha ortaya çıktı. Söylendiği kadarıyla kamera tarafında çözülemeyen sorunlar / kalite problemleri telefonun çıkışını biraz daha ileriye almış durumda. Buna karşın 2019’un ilk çeyreğinde lanse edileceğin tahmin edilen telefon, daha önce görmediğimiz bir kamera kurulumuyla geliyor. Modelin arkasında yukarıdaki görebileceğiniz gibi Zeiss imzalı beşli kamera sistemi yer alıyor. Çentiksiz bir tasarım taşıyor denilen telefon, 6 GB / 8 GB RAM ve 64 GB ve 128 GB dahili depolama seçenekleriyle geliyor. 6,18 inç boyutunda bir ekran üzerine kurulacak denilen akıllı telefonun, bu ekranda entegre parmak izi okuyucusu taşıması da bekleniyor. Modelin gücünü ise Snapdragon 855 işlemciden alacağına kesin gözüyle bakılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nokia 9 Pureview çok merak ediliyor

Snapdragon 855’in Bilişimsel Fotoğrafçılık tarafındaki gücünü arkasına alarak çok iddialı olabileceği tahmin edilen Nokia 9 PureView, firmanın prestij modeli olacak gibi görünüyor. Fiyatının hiç de ucuz olması beklenmeyen telefon, mobil fotoğrafçılıkta yeni bir dönem başlatabilir deniyor. 2019 akıllı telefon sektörü açısında çok ilginç geçecek gibi duruyor. Biliyorsunuz katlanabilir akıllı telefonlar da geliyor.

İlginizi Çekebilir

Parmak kamera DJI Osmo Pocket