reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Nova 4

Huawei Nova 4’ün tasarımını gözler önüne seren video [İzle]

17 Aralık tarihinde resmi olarak tanıtılacak Huawei Nova 4 için hazırlanan resmi video ortaya çıktı. Bu video ile telefonun tasarımı gözler önüne serildi .

Samsung Galaxy A8s ve Lenovo Z5s gibi modellerin karşısına çıkacak Huawei Nova 4, beklenen cihazlar arasında başı çekiyor. Bu telefonun en çok dikkat çeken yanı biliyorsunuz ekrana entegre ön kamerası. Çin merkezli BOE firmasının üreteceği LCD ekran üzerine kurulacak Huawei Nova 4, videoda da göründüğü üzere oldukça ince çerçeveler ile fark yaratıyor. Alt çerçevesi diğer kenarlardan biraz daha kalın olann telefon, parmak izi sensörünü arkasında taşıyor. Geçişli renk seçeneklerine sahip olacağı belirtilen model, bu haliyle gerçekten oldukça öne çıkacak izlenimi yaratıyor. Firmanın 2019’da da sık sık kullanacağını düşündüğümüz ekrana entegre ön kamera, telefonları oldukça oldukça şık hale getiriyor. Çentikten sonra bu tercih çok daha fazla beğeniliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Huawei Nova 4

Huawei Nova 4 tahmin edilen teknik detaylara bakarsak

Telefonun gücünü 7 nm Kirin 980 ya da Kirin 710 işlemciden ve 6 GB RAM‘den alacağı belirtiliyor. 3.5 mm kulaklık girişine sahip olacak telefonun kutusundan Android 9 Pie üzerinde çalışan EMUI 9 ile çıkması da bekleniyor. Arkasında üçlü kamera olacağı söylenen telefon, oldukça merak ediliyor. Modelin diğer detayları ve fiyatı ise henüz bilinmiyor.