reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Freebuds 3 kablosuz kulaklık
Huawei Freebuds 3 kablosuz kulaklık
Huawei Freebuds 3 kablosuz kulaklık
Huawei Freebuds 3 kablosuz kulaklık

Gelişmiş kablosuz kulaklık Huawei FreeBuds 3’ün satış fiyatı açıklandı

IFA 2019 kapsamında tanıtılan Huawei FreeBuds 3 kablosuz kulaklık modelinin fiyatı da sonunda belli oldu. Model çok yakında satışa çıkıyor.

IFA 2019 etkinliğinde Kirin 990 5G ve P30 Pro‘nun yeni renkleri yanında tanıtılan Huawei FreeBuds 3 kablosuz kulaklık, Mate 30 lansmanında aktarıldığı kadarıyla 179 euro Avrupa fiyatıyla ekim ayında satışa çıkıyor. Ucuz bir seçenek olmayan kulaklık, yine de üst seviye seçenekler arasında bulunuyor ve modelin Türkiye’de de satılacağı tahmin ediliyor. Gerçekten sunacağı performans çok merak edilen model, firmanın Apple AirPods karşısına çıkardığı en sağlam cihaz konumunda sayılıyor. Yuvarlak tasarlanmış bir taşıma haznesi bulunan ürün, siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renge sahip. Ancak bu modelin tasarımından çok teknik detayları dikkatleri üzerine çekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei FreeBuds 3 kablosuz kulaklık için kısa bir özet yaparsak

Kulaklığın merkezinde Apple W1 gibi Kirin A1 işlemcisi yer alıyor. Bluetooth 5.1 ve Bluetooth Low Energy 5.1 temelli bu işlemci ile gecikmesiz ve yüksek kalitede ses performansı sunduğu söylenen kulaklık, çok az enerji harcıyor. EMUI 10 ve üstü akıllı telefonlarda BT-UHD protokolünde çalışan kulaklık, bu altyapıda tam 2.3 Mbps veri aktarımı yapabiliyor. Aktif olarak gürültü engelleme yapabilen model, Qi kablosuz şarj desteğiyle kolaylıkla şarj edilebiliyor. Hazne ile beraber tam 20 saatlik bir kullanım ömrü bulunan FreeBuds 3 kablosuz kulaklık, boyunda büyük bir seçenek konumunda yer alıyor.

İlgili Video