reklamı kapat

POPÜLER

spider-man far from home

Spider-Man Far From Home filmindeki Marvel detayları

Spider-Man Far From Home filminin Blu-ray versiyonunun çıkmasıyla birlikte hikaye içinde gizli kalan Marvel göndermeleri de gün yüzüne çıkmaya başladı. Hayranların paylaştığı ilk detay ise oldukça dikkat çekici.

Örümcek Adam’ın Marvel Sinematik Evreni‘ndeki geleceği tehlikede. Peter Parker’ı diğer kahramanlarla birlikte görmeye devam edecek miyiz, bilmiyoruz. Fakat Spider-Man Far From Home’un Marvel Sinematik Evreni’nde üçüncü fazı bitiren proje olduğu gerçeği değişmiyor. Zaten filmde de Avengers Endgame’de yaşananların etkisi oldukça derinden hissediliyordu. Tony Stark’ın ölümünün Peter Parker‘ı ne kadar etkilediğini oldukça net bir şekilde görmüştük. Hikaye içinde de uçsuz bucaksız Marvel dünyasına çeşitli göndermeler yer alıyordu. Fakat görünen o ki yapılan göndermeler zannettiğimizden çok daha derin.

Spider-Man Far From Home detayları

Marvel Stuff isimli Twitter hesabı Spider-Man Far From Home’dan bir ekran görüntüsü paylaştı. Bu görüntüde Peter Parker’ın Avrupa’ya gitmek için kullandığı uçağın yolculara sunduğu filmleri görüyoruz. Bunlar sırayla şöyle: The Snap (Thanos’un parmak şıklatmasının etkileri), Finding Wakanda (Wakanda gerçeğinin ortaya çıkışı), Hunting Hydra (SHIELD içindeki Hydra gerçeği), Nova: Einstein Rosen Bridges (Erik Selvig’in buluşları) ve Heart of Iron: The Tony Stark Story (Iron Man’in kendini feda etmesinden sonra onun için hazırlanan belgesel)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uçak içi eğlencesi olarak sunulan filmlerde bile böyle derinlemesine Marvel Sinematik Evreni bağlantıları gördüğümüz Spider-Man kahramanların dünyasından ayrılıp yoluna tek başına nasıl devam edecek, çok merak ediyoruz açıkçası.

İlginizi çekebilir

Far From Home kamera arkası