reklamı kapat

POPÜLER

Hyundai Tucson

Yeni jenerasyon Hyundai Tucson için referans nitelikli konsept

Halihazırda geliştirme süreci devam eden dördüncü jenerasyon Hyundai Tucson için geliştirilen sanal konsept, gerçeğini aratmayacak yapıda.

Markasının ve sınıfının en sevilen modellerinden birisi olan Hyundai Tucson için önümüzdeki yıl bir hayli hareketli geçecek. Son birkaç sene içerisinde makyaj niteliğinde değişimler elde ederek günümüze kadar ulaşan üçüncü jenerasyon yerini artık bambaşka bir döneme bırakmaya hazırlanıyor. Bir süredir kamuflajlı olarak kameralara da yakalanan yeni Tucson ile birlikte, markanın tasarım dilindeki değişimi de artık üst sınıflarda hissetmeye başlayacağız. Özellikle Kona üzerindeki uyguladığı yeni yüzle değişimin sinyallerini veren Hyundai, hidrojen yakıtlı modeli Nexo‘da da benzer yüzden faydalanmıştı. Köşenin ardında bizi bekleyen Tucson’da da bu nimetleri göreceğiz.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hyundai Tucson radikal değişimlerle geliyor

Rusya merkezli Kolesa tarafından geliştirilen projeye baktığımızda, bahsettiğimiz bu yüzün gerçeğe en net yansımasını görmek de mümkün olacak. Elektronik ortam üzerinden hayata geçirilen tasarımda, Hyundai’nin güncel modellerinde görülen yapı ile birlikte prototip versiyondan gelen izleri de görmek mümkün. Yepyeni ızgara, slim yapıda LED ışıklandırmalar ve tampon gruplarını tüm bu değişimler içerisinde en üst sıraya yazmak mümkün. Kokpit kısmında da önemli değişiklikler getirecek olan dördüncü jenerasyon Tucson için motor seçenekleri de hiç olmadığı kazar zengin olacak. İlk adımda benzinli opsiyonlarla satışa sunulmasını beklediğimiz modelde, dizel ve hibrit seçenekler de kademeli olarak asfalt üzerine inmeyi bekleyecek. Yıl sonuna doğru daha net parçaları üzerinden adından söz ettirmeye başlayacak olan Tucson ile ilgili gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR