reklamı kapat

POPÜLER

2021 Hyundai Tucson

2021 Hyundai Tucson’dan Amerikan güvenlik testlerinde zirve performans

2021 Hyundai Tucson, Amerikan Karayolu Güvenliği Sigorta Enstitüsü tarafından gerçekleştirilen çarpışma testlerinde en yüksek dereceyi elde etti.

Otomobilleri için kendi hammaddesiyle üretim gerçekleştiren nadir isimler arasında yer Hyundai, ürettiği kaliteli ve aynı zamanda üst düzey güvenlik özelliklerine sahip modelleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Amerikan Karayolu Güvenliği Sigorta Enstitüsü (IIHS) tarafından gerçekleştirilen çarpışma testlerinden en iyi sonucu elde eden yeni Hyundai Tucson, güçlendirilmiş platformuyla dikkat çekti. Yapısal olarak oldukça dayanıklı bir otomobil olarak belirlenen Yeni Tucson, testlerde yüksek direnç gösteren gövdesine ek olarak, LED farları ve standart olarak sunulan SmartSense çarpışma önleme sistemleriyle de başarılı oldu.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2021 Hyundai Tucson başarısıyla ailenin diğer üyelerini anımsattı

Hyundai’nin yeni SUV modelleri NEXO ve Palisade gibi çarpışma testlerinden başarıyla ayrılan Tucson, sürücü tarafı hafif ön çarpışma, yolcu tarafı hafif ön çarpışma, orta düzeyde ön çarpışma, tavan yan kısım mukavemeti ve koltuk başlığı testlerinde tam puanlar alarak güvenilirliğini kanıtlıyor. Gövde dayanıklılığı kadar, araç içindekileri ve aynı zamanda yayaları da koruyan Hyundai Tucson, yüksek puanlara ulaşmak için ön çarpışma önleme asistanı ve güçlü far sisteminden de destek alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR